Sklep ak-bizuteria.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Stelmach złote obrączki ślubne ST239
Próba złota: 585 Waga: 5-7 g Szerokość: 4 mm
złote obrączki ślubne płaskie 5mm białe
Efektowne, płaskie obrączki ślubne wykonane z białego złota pr.585, rodowane. Brzegi lekko ścięte, powierzchnia błyszcząca. Model zachwycający zdecydowaną i wyrafinowaną formą. Możliwość osadzenia dodatkowych kamieni (Diamenty lub cyrkonie)
Złote obrączki ślubne Półokrągłe 5mm
Próba złota: 585Waga: 5-7 gSzerokość: 5 mm
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 663
Są to obrączki zaokrąglone od wewnątrz  - ZALETY: - wygodne w noszeniu - przyjemnie się wsuwaja na palec - nie uciskające obrączki ślubne - zapewniają prawidłowe krążenie krwi w palcu, jednym słowem efekt  klimatyzacji Możliwa jest zamiana cyrkonii na brylant, szerokość obrączki i koloru złota (białe, czerwone, zółte).
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 655
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 662

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.

ak-bizuteria.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. Adrianna

Firma jest bardzo solidna i godna polecenia. Dotrzymują terminów, a ich oferta jest bogata i adresowana do szerokiego grona klientów, każdy znajdzie coś dla siebie w rozsądnej cenie i bardzo dobrej jakości.

Forma dostawy
    Przesyłka dotarła cała i "zdrowa", ale kurier nie zastawszy mnie w domu nie pofatygował się żeby zadzwonić, tylko wetknął awizo w drzwi i popędził dalej.
  2. Dawid
    nie polecam

Jesli chodzi o szybkość usługi to ok - myslalem ze bede dluzej czekał.. Ale komentarze innych klientów w internecie nie sa zbyt dobre i ja sie tez pod tym podpisze.. Zły rozmiar obrączki i na własny koszt musiałem to robic w mojej miejscowości, fakt faktem poprawka byłaby darmowa ale samo wysłanie paczki do tej firmy kosztowałoby mnie wiecej niz zrobienie tego na miejscu u obojętnie jakiego jubilera. Ja nie mam czasu na poprawki i latanie wysyłać. Miało byc odrazu zrobione dobrze. NIE POLECAM

Odpowiedź sklepu AK-Biżuteria
    Dziękujemy za opinię. Obrączki wysyłamy w rozmiarach zamówionych przez klienta. Na wypadek jednak błędnie wybranego przez klienta rozmiaru - dajemy 90 dni na wymianę lub zwrot. Warunkiem jednak jest dostarczenie nam obrączek abyśmy mogli dokonać zmian. W tym przypadku nie mogliśmy tego zrobić gdyż klient nie chciał obrączek nam odesłać ani umówić wizyty kuriera.
    Forma dostawy
    Kierowca niemiły i nie miał przy sobie kompletnego sprzętu tzn nie miałem czym się podpisać na elektronicznym sprzęcie ktory miał kurier.
  3. Dominik

Wszystko ładnie i pięknie, przesyłka ładnie zapakowana, same wyroby również świetne, przyzwoity kontakt ze sklepem (chociaż na przesyłkę i czasami odpowiedź nieco długawo czekałem). Jeśli zamawiasz, tak jak ja, obrączki ze sporym zapasem czasowym to naprawdę polecam! Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość ;-)

Forma dostawy
    Korzystałem z nich nie raz, nie dwa - bez zarzutu, naprawdę przyjaźni.
  4. Lee

Obrączki są ładne takie jak na zdjęciach, grawer OK. Problem był z dostawą. Ponad dwa tygodnie opóźnienia w dostawie. Trochę było nerwowo - ostatecznie jednak wszystko dobrze się skończyło.

Odpowiedź sklepu AK-Biżuteria
    Dziękujemy za opinię. Dostawa była opóźniona - zgodnie jednak z informacjami podanymi na stronie. Przerwy typu "długie weekendy" lub święta zawsze wpływają negatywnie na czas realizacji zamówienia. Po prostu w tym okresie nie pracują ani producenci ani urzędy probiercze. Termin ślubu jest jednak zawsze pilnowany.
    Bez uwag.
  5. Stefan

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Strona jest jasna i przejrzysta. Produkt wysokiej jakości i wykonany dokładnie tak jak tego chcieliśmy.

Forma dostawy
    Szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń.
  6. Sandra

Współpraca, jakość oraz pomoc bez zarzutów! 6+! :)

Forma dostawy
    Możliwość sprawdzenia towaru przed podpisaniem, miły kurier, paczka dostarczona tego samego dnia po otrzymaniu do przewozu. Super!
  7. Rafał

Profesjonalny sklep i super ceny

Szybko i sprawnie
  8. Andrzej

OK

Forma dostawy
    Nie poinformowano mnie o dostawie, mimo podania nr telefonu. Przesyłkę awizowano z obowiązkiem odbioru w punkcie, pod groźbą odesłania zamówienia. Punktu odbioru szukałem ponad 1 godzinę: podana była tylko wieś i numer posesji, a w numeracji był bałagan. Brak było dodatkowych informacji odnośnie lokalizacji. W punkcie odbioru musiałem odstać w kolejce "ofiar UPS", a pani za ladą poinformowała mnie, że oni pracują od 8 do 16 i nie będą po południu jeździć oraz nie będą dzwonić do klienta o przesyłce.
  9. Angelika

Sklep wporządku obrączki ładnie wykonane,grawerka super.

Firma Oki
  10. FeddeLeGrand

wszystko ok

Odbiór osobisty
    4/5
    dobrze
  11. Przemek

Biżuteria taka jaka powinna być.

Dobrze
  12. Iwona

Bardzo miła obsługa a obrączki super

Kurier nie zbyt przyjemny
  13. Małgorzata

Wspaniałe podejście do klientów, którzy się ciut zagapili i obrączki na które zgodnie z informacją na stronie powinno się czekać 8 tygodni, chcieli dostać w mniej niż 4 tygodnie :) Doskonały kontakt i pełny profesjonalizm, a obrączki po prostu śliczne. Polecamy wszystkim, którzy oczekują sprawnej i bezstresowej obsługi.

Odbiór osobisty
    5/5
    Miło, przyjemnie, profesjonalnie.
  14. ola

Po pierwsze towar jeszcze do mnie nie doszedl i trwa to bardzo dlugo podad 30 dni a nie jak w zamowieniu do 28 a po 2 nie moge sie ostatecznie wypowiedziec gdysz nie mam jeszcze zamowionego towaru .

15. MAREK

godny zaufania