Sklep ak-bizuteria.pl - opinie

12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Oceń ten sklep!
Stelmach złote obrączki ślubne ST1
Próba złota: 585 (14-karatowe) Waga: 5-9g Szerokość: 5mmKolor: Białe złoto.
Stelmach złote obrączki ślubne ST5
Próba złota: 585 (14-karatowe) Waga: 7-9g Szerokość: 4,5mm
Stelmach złote obrączki ślubne ST7
Szerokie obrączki wykonane z białego i żółtego złota, plecione.Próba złota: 585 Waga: 12-14 g Szerokość: 8-9 mm
złote obrączki ślubne płaskie 5mm białe
Efektowne, płaskie obrączki ślubne wykonane z białego złota pr.585, rodowane. Brzegi lekko ścięte, powierzchnia błyszcząca. Model zachwycający zdecydowaną i wyrafinowaną formą. Możliwość osadzenia dodatkowych kamieni (Diamenty lub cyrkonie)
Złote obrączki ślubne Półokrągłe 5mm
Próba złota: 585Waga: 5-7 gSzerokość: 5 mm
Stelmach złote Obrączki Ślubne ST261
Próba złota: 585 Waga: 8-10 g Szerokość: 5 mm

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.

ak-bizuteria.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW - Wszystkich opinii - 0

5/5
Firma jest bardzo solidna i godna polecenia. Dotrzymują terminów, a ich oferta jest bogata i adresowana do szerokiego grona klientów, każdy znajdzie coś dla siebie w rozsądnej cenie i bardzo dobrej jakości.

3/5
Przesyłka dotarła cała i "zdrowa", ale kurier nie zastawszy mnie w domu nie pofatygował się żeby zadzwonić, tylko wetknął awizo w drzwi i popędził dalej.
2/5
Jesli chodzi o szybkość usługi to ok - myslalem ze bede dluzej czekał.. Ale komentarze innych klientów w internecie nie sa zbyt dobre i ja sie tez pod tym podpisze.. Zły rozmiar obrączki i na własny koszt musiałem to robic w mojej miejscowości, fakt faktem poprawka byłaby darmowa ale samo wysłanie paczki do tej firmy kosztowałoby mnie wiecej niz zrobienie tego na miejscu u obojętnie jakiego jubilera. Ja nie mam czasu na poprawki i latanie wysyłać. Miało byc odrazu zrobione dobrze. NIE POLECAM
Dziękujemy za opinię. Obrączki wysyłamy w rozmiarach zamówionych przez klienta. Na wypadek jednak błędnie wybranego przez klienta rozmiaru - dajemy 90 dni na wymianę lub zwrot. Warunkiem jednak jest dostarczenie nam obrączek abyśmy mogli dokonać zmian. W tym przypadku nie mogliśmy tego zrobić gdyż klient nie chciał obrączek nam odesłać ani umówić wizyty kuriera.

2/5
Kierowca niemiły i nie miał przy sobie kompletnego sprzętu tzn nie miałem czym się podpisać na elektronicznym sprzęcie ktory miał kurier.
5/5
Wszystko ładnie i pięknie, przesyłka ładnie zapakowana, same wyroby również świetne, przyzwoity kontakt ze sklepem (chociaż na przesyłkę i czasami odpowiedź nieco długawo czekałem). Jeśli zamawiasz, tak jak ja, obrączki ze sporym zapasem czasowym to naprawdę polecam! Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość ;-)

5/5
Korzystałem z nich nie raz, nie dwa - bez zarzutu, naprawdę przyjaźni.
4/5
Obrączki są ładne takie jak na zdjęciach, grawer OK. Problem był z dostawą. Ponad dwa tygodnie opóźnienia w dostawie. Trochę było nerwowo - ostatecznie jednak wszystko dobrze się skończyło.
Dziękujemy za opinię. Dostawa była opóźniona - zgodnie jednak z informacjami podanymi na stronie. Przerwy typu "długie weekendy" lub święta zawsze wpływają negatywnie na czas realizacji zamówienia. Po prostu w tym okresie nie pracują ani producenci ani urzędy probiercze. Termin ślubu jest jednak zawsze pilnowany.

Bez uwag.
5/5
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Strona jest jasna i przejrzysta. Produkt wysokiej jakości i wykonany dokładnie tak jak tego chcieliśmy.

5/5
Szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń.
5/5
Współpraca, jakość oraz pomoc bez zarzutów! 6+! :)

5/5
Możliwość sprawdzenia towaru przed podpisaniem, miły kurier, paczka dostarczona tego samego dnia po otrzymaniu do przewozu. Super!
5/5
Profesjonalny sklep i super ceny

Szybko i sprawnie
OK

0/5
Nie poinformowano mnie o dostawie, mimo podania nr telefonu. Przesyłkę awizowano z obowiązkiem odbioru w punkcie, pod groźbą odesłania zamówienia. Punktu odbioru szukałem ponad 1 godzinę: podana była tylko wieś i numer posesji, a w numeracji był bałagan. Brak było dodatkowych informacji odnośnie lokalizacji. W punkcie odbioru musiałem odstać w kolejce "ofiar UPS", a pani za ladą poinformowała mnie, że oni pracują od 8 do 16 i nie będą po południu jeździć oraz nie będą dzwonić do klienta o przesyłce.
5/5
Sklep wporządku obrączki ładnie wykonane,grawerka super.

Firma Oki
wszystko ok

dobrze
5/5
Biżuteria taka jaka powinna być.

Dobrze
5/5
Bardzo miła obsługa a obrączki super

Kurier nie zbyt przyjemny
5/5
Wspaniałe podejście do klientów, którzy się ciut zagapili i obrączki na które zgodnie z informacją na stronie powinno się czekać 8 tygodni, chcieli dostać w mniej niż 4 tygodnie :) Doskonały kontakt i pełny profesjonalizm, a obrączki po prostu śliczne. Polecamy wszystkim, którzy oczekują sprawnej i bezstresowej obsługi.

Miło, przyjemnie, profesjonalnie.
3/5
Po pierwsze towar jeszcze do mnie nie doszedl i trwa to bardzo dlugo podad 30 dni a nie jak w zamowieniu do 28 a po 2 nie moge sie ostatecznie wypowiedziec gdysz nie mam jeszcze zamowionego towaru .
godny zaufania

jest o.k