Sklep ak-bizuteria.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Stelmach złote obrączki ślubne ST239
Próba złota: 585 Waga: 5-7 g Szerokość: 4 mm
złote obrączki ślubne płaskie 5mm białe
Efektowne, płaskie obrączki ślubne wykonane z białego złota pr.585, rodowane. Brzegi lekko ścięte, powierzchnia błyszcząca. Model zachwycający zdecydowaną i wyrafinowaną formą. Możliwość osadzenia dodatkowych kamieni (Diamenty lub cyrkonie)
Złote obrączki ślubne Półokrągłe 5mm
Próba złota: 585Waga: 5-7 gSzerokość: 5 mm
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 663
Są to obrączki zaokrąglone od wewnątrz  - ZALETY: - wygodne w noszeniu - przyjemnie się wsuwaja na palec - nie uciskające obrączki ślubne - zapewniają prawidłowe krążenie krwi w palcu, jednym słowem efekt  klimatyzacji Możliwa jest zamiana cyrkonii na brylant, szerokość obrączki i koloru złota (białe, czerwone, zółte).
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 655
Złote obrączki ślubne SWEPOL Amare Exclusive wzór 662

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.

ak-bizuteria.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. claudia
    nie polecam

czekam juz ponad miesiac zaplacilam na konto ...nie moge sie dodzwonic ani nikt nie odpisuje

2. Sławek
    nie polecam

Wszystkim radzę unikać tej firmy. Moje zamówienie zostało zrealizowane , obrączki dotarły do mnie 3 dni przed ślubem i jak się okazało: moja jest o numer za duża a żony o numer za mała. Do ślubu zbyt mało czasu na wymianę!! Poszliśmy do ślubu z tymi które mieliśmy. Próbowałem się przyzwyczaić do nich ale ( na fotografiach w internecie wyglądają ładniej niż w realu), Obawa przed utratą obrączki spowodowała,że zdecydowaliśmy się na wymianę na inny model bo te dodatkowo miały ostre krawędzie. Po telefonicznej konsultacji i e-mailowej z właścicielem sklepów wysłałem obrączki do Lubina , w końcu dawali gwarancję 90 dni. Obrączki jednak wróciły do mnie , gdyż adresat odmówił przyjęcia . Od poniedziałku próbowałem dodzwonić się do tej firmy -nic każdy telefon wyłączony a poczta głosowa przepełniona. Dzwoniłem do innych sklepów , to samo , telefony milczą. Na odpowiedź e-mail czekam już ponad 3 tygodnie. Dziadostwo i tyle. Prawdopodobnie firma upadła a... to iż strona WEB ich jeszcze funkcjonuje to tylko na szkodę potencjalnych kupujących bo zamówienie przez ich stronę można jeszcze złożyć ,ale na realizację tego zamówienia można czekać " jak na Godota".

nie polecam

Ostrzegam przed sprzadajacym! Sprawa jest na policji, zero kontaktu ze sprzadajcym po wczesniejszym wplaceniu pieniedzy, zaliczkach czy oddaniu zlota. Salony we wszystkich miastach sa zamkniete! Zdecydowanie odradzam!!!!!

4. Grzegorz
    nie polecam

Zamówienie na obrączki złożone osobiście w Warszawie 10.06.2016 16:18 czas realizacji do 10 dni roboczych-od dwóch tygodni zero kontaktu, wpłacona zaliczka, ślub 16.07 i zostaliśmy na lodzie. Zdecydowanie nie polecam i składam zawiadomienie na Policję co polecam każdemu oszukanemu przez sklep-nie można tolerować złodziejstwa...

5. Sławek
    nie polecam

Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. Na maila nie odpowiadają, dodzwonić się tam to cud. Obiecują że towar dotrze do jakiegoś tam dnia, a i tak nie dociera. Sprzedają towar, którego w ogóle fizycznie nie posiadają. Za miesiąc mam ślub i zostaję bez obrączek... Żenada. Nie polecam tego sklepu. Przede wszystkim nie polecam zakupów w tym sklepie na tak ważne uroczystości jak ślub.

6. kasia
    nie polecam

Z przykrością dołączam do grona niezadowolonych klientów sklepu ak-biżuteria. Na zamówiony towar czekałam równo 2 miesiące (3 tygodniowe opóźnienie). Mały plus za dobry kontakt, nie miałam problemu z dodzwonieniem się do sklepu (Warszawa), jednak wciąż przesuwano mi termin odbioru obrączek. Gdy nadszedł czas odbioru okazało się, że obrączki są zarysowane i wyglądają jakby ktoś nosił je dobre parę miesięcy. Gdyby nie zbliżający się termin ślubu odebrałabym zaliczkę i uciekła ze sklepu jak najdalej. Po czyszczeniu i polerowaniu (na które czekaliśmy dodatkowe parę dni) obrączki nadają się do użytku. Byłam załamana całą sytuacją, jednak czytając teraz komentarze, że sklepy zostały zamknięte do odwołania, a klienci zostali bez pieniędzy i obrączek, stwierdzam, że i tak miałam szczęście.

nie polecam

Zamówiłem klasyczną obrączkę (złota półokrągła) i od złożenia zamówienia minęło prawie 7 tygodni a obraczek brak. W piątek usłyszałem że wszystko stoi i nie wiadomo kiedy będą a dzisiaj infolinia i nr tel do sklepów stacjonarnych są wyłączone. Czyżby koniec tej firmy? Uwaga nie jest to firma (brak rejestracji w KRS) a jedynie osoba fizyczna prowadząca działalność. Żałuje że nie wiedziałem tego przed zakupem. NIE POLECAM!!!

8. Karolina

Bardzo dobra komunikacja oraz obsługa .

9. Ewelina
    nie polecam

brak kontaktu, nie odbieraja telefonów, nie odpisuja na maile. pisałam ze 3, na dwa adresy email. towar zamówiony 31 maja. to juz powienien byc, albo chociaż informacja o statusie.

10. P i M

Dobry kontakt ze sklepem

Forma dostawy
    Szybka i sprawna dostawa
  11. Aga

Oczekuje miesiąc na złożone zamówienie. Brakuje mi wiadomości dotyczących na jakim etapie jest realizacja. W dalszym ciągu nie wiem kiedy otrzymam przesyłkę.

12. Nally
    nie polecam

Zamowienie z 2 maja wciaz nie dotarlo, mimo ze mialo dotrzec po 28 dniach roboczych....na zapytania wciaz ta sama odpowiedz, ze bedzie na koniec tygodnia...

13. M i P

Przesyłka dotarła szczęśliwie do domu. Choć był okres gdzie nikt nie odpisywał mi na maile - przy późniejszej próbie kontakt się poprawił. Obrączki zjawiskowe, piękne - brak słów żeby to opisać. Jeden minus - damska obrączka za luźna, więc będzie potrzebne zmniejszenie jej. Poza tym - bez zarzutów :) :) :) Mimo tego jednego minusa - 5 gwiazdek :) POLECAM W 10000000%

14. Kamila
    nie polecam

29 kwietnia zamówiłam pierścionek i jeszcze jego nie otrzymałam.

15. Angelika

Średnio