Moda Oscary 2017

24 stycznia dowiedzieliśmy się kto ma szansę na zwycięstwo w najbardziej prestiżowym plebiscycie filmowym roku - Oscarach 2017. Kto wygra waszym zdaniem?
Dla wielu gala rozdania Oscarów to nie tylko święto kina, ale też mody. Już 26 lutego zobaczymy największe światowe gwiazdy w najmodniejszych tegorocznych kreacjach. Co zachwyci nas tym razem? Zdaniem stylistów, w tym roku królować będą suknie długie w raczej ciemnych, nieco pastelowych kolorach. Już któryś rok z rzędu na topie będą materiały gładkie z elementami koronki. Nie spodziewajmy się niczego ekstrawaganckiego -  gwiazdy postawią na klasykę i elegancję.
Kto zostanie królową oskarowej gali? Kandydatki są trzy. Po pierwsze urocza Emma Stone, która rozkochała w sobie miliony rolą w musicalu Damiena Chazzele'a La La Land. Po drugie uwielbiana od lat Natalie Portman, która wcieliła się w tytułową Jackie Kennedy - pierwszą damę, która stała się ikoną mody lat 70-tych. Ostatnią kandydatką jest legenda kina - fantastyczna Maryl Streep, czyli Boska Florence, której ubiór jest inspiracją dla światowej mody już od 40 lat.
Chcesz wyglądać jak gwiazda Gali Oscarów 2017? Zobacz nasz ranking najlepszych kreacji oskarowych na Ceneo.pl.

Najlepsze kreacje na galę oscarową 2017


Biżuteria w stylu Oscarów

Sprawdź rankingi Ceneo