Oral-B

Strefa Oral-B

Filtry

Tylko oferty

Cena

Oral-B

$$_Usuń filtr

Zasilanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Tylko oferty: RTV EURO AGD al.to alsen.pl Apteka Gemini Avans electro.pl eMAG Empik karen.pl mall.pl Media Expert Mediamarkt megamedia.pl NEO24 Neonet OleOle! partneragdrtv.com.pl Redcoon salurion.pl Saturn Selgros24 Vobis zadowolenie.pl Usuń wybrane filtry
Strefa Oral-B Sklep RTV EURO AGD - szczoteczki do zębów
4,47 z 92850 opinii
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że higiena i profilaktyka to najlepszy sposób na piękne i zdrowe zęby. Jeśli więc zależy nam na tym, aby odpowiednio zadbać o swoją jamę ustną, warto zainwestować w najwyższej jakości elektryczną szczoteczkę do zębów. Przy zakupie takiego sprzętu musimy zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii. Przede wszystkim na jej prędkość i ruchy, bo to właśnie one zajmują się usuwaniem płytki bakteryjnej z naszego uzębienia. Tradycyjną szczoteczką wykonujemy maksymalnie 600 ruchów okrężnych na minutę. Dla porównania szczoteczka elektryczna zrobi to za nas z prędkością 48000 ruchów na minutę. Różnica jest więc ogromna. Następnie zajmijmy się dobraniem główki do naszych potrzeb. Na rynku jest wiele dostępnych modeli: główki wybielające, dokładnie oczyszczające, skoncentrowane na przestrzeniach międzyzębowych oraz masujące dziąsła. Dobierzmy więc idealnie dopasowaną do naszych oczekiwań wersję.
Na Ceneo.pl zebraliśmy specjalnie dla Was bogatą i rozbudowaną ofertę elektrycznych szczoteczek do zębów znanych i cenionych marek. Dzięki naszym niezawodnym, intuicyjnym filtrom, posegregujesz produkty według własnych kryteriów.