Strefa Microsoft

Filtry

Tylko oferty

Cena

Microsoft

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Strefa Microsoft Karty pamięci i dyski do konsol
4,54 z 55031 opinii

Karty pamięci i dyski do konsol to bardzo praktyczny i potrzebny dodatek dla każdego wielbiciela gier na konsolę. Wybierając Karty pamięci i dyski do konsol warto wybierać te o największej dostępnej pojemności, jaka mieści się w założonym przez nas budżecie. Nie bez znaczenia pozostaje również szybkość karty pamięci i dysków do konsol. Przed dokonaniem zakupu warto upewnić się, jakie opcje oferuje nam sprzęt, którym dysponujemy i dopiero znając jego możliwości, należy zdecydować się na konkretne karty pamięci i dyski do konsol. W zależności od tego, na jakiej marki sprzęt się zdecydujemy, oznaczenia prędkości zapisu mogą się różnić. Karty pamięci i dyski do konsol ma w swojej ofercie wielu znanych i cenionych na całym świecie producentów, na przykład Sony, Microsoft czy Hama. Korzystając z opcji filtrowania znajdującej się po lewej stronie kategorii, można przeglądać karty pamięci i dyski do konsoli w konkretnych przedziałach cenowych, tak aby w szybki i prosty sposób odnaleźć produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 
Microsoft Xbox 360 Dysk Twardy 500GB 4,72 / 5 9 głosów 5 opinii

Dysk twardy Microsoft XBOX 360 o pojemności 500 GB. Oznacza więcej miejsca na gry, filmy w jakości HD i wersje demonstracyjne. Można instalować gry na dysku twardym.

Microsoft Xbox 360 Dysk Twardy 320GB (6EK-00010) 4,73 / 5 11 głosów 10 opinii

Jeżeli zakupiłeś konsole Xbox 360 Slim 320 GB i chciałbyś poszerzyć swoje możliwości magazynowania multimediów, ten dysk twardy jest stworzony właśnie dla Ciebie. Graj, oglądaj, zapisuj i archiwizuj — rozszerz możliwości swojego centrum rozrywki. Dysk twardy o imponującej wielości ...