iRobot

Zapomnij o odkurzaniu na kilka tygodni


Stacja Clean Base™ z funkcją automatycznego usuwania brudu

Wejdź na nowy poziom wygody w codziennym sprzątaniu z iRobotem® Roomba® i7 +, jedynym robotem odkurzającym, który samodzielnie opróżnia pojemnik na brud do zamkniętego worka. Stacja Clean Base™ z funkcją automatycznego usuwania brudu mieści zawartość 30 pojemników z brudem, kurzem i włosami.


Kompatybilne z robotem Roomba® serii „i”

Odróżnia kuchnię od sypialni

Imprint™ Smart Mapping - inteligentne mapy

Roomba® i7 jest jedynym robotem odkurzającym, który można zaprogramować do sprzątania nazwanych pomieszczeń. Z inteligentnymi mapami Imprint™ Smart Mapping robot Roomba® uczy się Twojego domu i pamięta nazwy pomieszczeń, więc możesz kontrolować które ma być sprzątane i kiedy. Możesz nawet skierować iRobota® Roomba® do wybranego pomieszczenia za pomocą komend głosowych, jeśli użyjesz głośnika Alexa lub Asystenta Google*. By cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME.


*Amazon, Echo, Alexa i wszystkie powiązane logotypy są znakami towarowymi firmy Amazon.com Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google Home jest znakiem towarowym firmy Google LLC.

Standard we wszystkich robotach Roomba® serii „i”

Zbiera więcej sierści niż inne roboty odkurzające*

Pożegnaj sierść zwierząt, powitaj czysty dom.

Roomba® serii „e” oraz „i” zbiera więcej sierści zwierząt niż inne roboty odkurzające, co sprawia, że Roomba® jest najlepszym robotem odkurzającym dla domów ze zwierzętami domowymi*. Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni wyłapują długą i krótką sierść, unikając wplątywania się. Duża moc ssąca i wydajny filtr pracują razem, by wychwycić 99% psich i kocich alergenów.


*Na podstawie testu IEC, zbierania włókien z udziałem konkurencyjnych robotów: Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep

Kluczowe cechy każdego robota Roomba®

Pełen zestaw inteligentnych sensorów

Nawigacja iAdapt wykorzystuje pełen zestaw inteligentnych czujników, by prowadzić robota pod meblami i wokół nich. Czujnik wysokości chroni robota przed upadkiem ze schodów, czy uskoków.3-stopniowy system sprzątania

Brud i kurz nie ukryje się przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Podwójne szczotki do wszystkich powierzchni, specjalnie zaprojektowana szczotka boczna i moc ssąca atakują wszystko od większych zabrudzeń po drobiny zalegające na Twoich dywanach i podłogach twardych.Podwójne szczotki do wszystkich powierzchni

Roboty Roomba® korzystają z dwóch szczotek głównych przeznaczonych do pracy na wszystkich powierzchniach, by pomóc Tobie gruntownie sprzątać podłogę. Jedna szczotka rozbija i poluzowuje zabrudzenia, a druga poruszająca się przeciwbieżnie, je zgarnia i wyciąga.Opatentowana technologia Dirt Detect™

Detektyw brudu pracuje dla Ciebie. Roboty Roomba® usuwają brud z najbardziej uczęszczanych miejsc Twojego domu korzystając z technologii Dirt Detect™. Czujniki wykrywają obszary które wymagają większej uwagi i przekazują robotowi by sprzątał je bardziej gruntownie.