Huawei

Strefa Huawei

5,2 calowy ekran2x12 MP

Sygnał 2.0

FOTOGRAFIA MOBILNA NA PROFESJONALNYM POZIOMIE

Huawei P9 łączy w sobie innowacyjną technologię Huawei oraz ponad 160-letnie doświadczenie firmy Leica z zakresu fotografii. Współpraca obu firm zaowocowała powstaniem smartfona, który umożliwia wykonywanie zachwycających zdjęć, pełnych żywych barw.


ZOBACZ PRODUKTY

NOWY STANDARD 
FOTOGRAFII MOBILNEJ

13Mpx aparat wraz z procesorem obrazu SONY IMX214 i trybem "profesjonalnym" zapewnia wykonywanie zachwycających zdjęć i filmów, nawet w trybie panoramicznym, z niezwykłą grą światła, barw i ostrych detali.

Huawei P9 Lite


Z dużym 5,2 calowym ekranem oraz stylowa obudową P9 Lite zachwyca od pierwszego spojrzenia. Wyposażony w innowacyjne rozwiązania na najwyższym poziomie, które sprawiają że smartfon jest niezwykle funkcjonalny i wydajny.


ZOBACZ PRODUKTY

Huawei Mate 8


W smartfonie można znaleźć wszystko co najlepsze z serii Mate. Elegancka, aluminiowa obudowa, niezwykle czuły czytnik linii papilarnych, unikalny 6-calowy ekran oraz wytrzymała bateria powoduje, że Mate 8 jest niezwykle przyjemny w użyciu. Dodatkowo procesor Kirin 950 gwarantuje najwyższą wydajność i jakość pracy.


ZOBACZ PRODUKTY

Huawei Shot X


Niezwykła obrotowa kamera to  najbardziej wyróżniająca się cecha ShotX. Dodatkowo dzięki 13 megapikselom każdy fan fotografii znajdzie zupełnie nowe możliwości w tworzeniu pięknych zdjęć. Wytrzymała bateria i wydajny procesor Qualcomm to gwarancja wygody użytkownika. 


ZOBACZ PRODUKTY

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Huawei Watch

Stainless Steel + Black Leather

Huawei MediaPad M2

16GB LTE Silver

Huawei Watch

Stainless Steel + Mesh