Porównanie BOSCH BBH2P163R vs Bosch Readyy'y BBH216RIA

BOSCH BBH2P163R
BOSCH BBH2P163R
Bosch Readyy'y BBH216RIA
Bosch Readyy'y BBH216RIA
Cena od490,00 wyprzedane
Ocena
4,0
3 opinie
4 5 0 (4,0)
Najlepsze oferty

Dane podstawowe

Producent Bosch Bosch
Typ filtra Zmywalny filtr Zmywalny filtr
Rodzaj zasilania Akumulatorowe Akumulatorowe
Napięcie 16,8 V -
Czas pracy 36 min 32 min
Czas ładowania 16 h 16 h

Etykieta energetyczna

Poziom hałasu Nie dotyczy Nie dotyczy

Funkcje

Funkcje Regulacja mocy Regulacja mocy
Praca na mokro Nie Nie
Dołączone wyposażenie ssawka szczelinowa, Ładowarka ssawka szczelinowa, ssawka 2w1

Parametry fizyczne

Kolor Białe Granatowe
Pojemność worka/pojemnika [l] 0,9 l 0,6 l
Wbudowany ręczny odkurzacz Tak Tak
Długość przewodu - Bezprzewodowy

Klasa reemisji kurzu Nie dotyczy Nie dotyczy
Roczne zużycie energii Nie dotyczy Nie dotyczy

Cechy Produktów

Opinie

Opinie kupujących
  • Ten produkt nie ma jeszcze opinii
  • Marcelina Ocena: 5/5 Bardzo fajny sprzęt czytaj więcej
  • marek Ocena: 5/5 Polecam czytaj więcej
  • Dawid Ocena: 1/5 Jest to nieudany zakup. Odkurzacz ma bardzo słabą baterię, działa maksymalnie 10-15 minut, a ładuje się ponad 14 godzin. Słaba moc. Odkurzacz z Lidla lepiej sobie radzi. czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów 3/4 1/4
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Czas ładowania

Czas ładowania to parametr elektrycznej szczoteczki do zębów, który mówi o tym, ile czasu zajmie pełnie załadowanie akumulatora szczoteczki po jego rozładowaniu. Parametr ten podawany jest w godzinach i zazwyczaj wynosi nawet kilkanaście godzin, które trzeba przeznaczyć na pełne naładowanie urządzenia. Dla każdego urządzenia parametr ten może być mniejszy, jeśli po każdym użyciu użytkownik odłoży szczoteczkę na podstawkę ładującą.

Poziom hałasu

Poziom hałasu odkurzacza to parametr mierzony w decybelach. Określa on poziom hałasu emitowany przez urządzenie podczas jego pracy. Im wyższy poziom hałasu, tym jest on bardziej uciążliwy dla człowieka. Odkurzacze nie są zazwyczaj cichymi urządzenia, nie pracują one stale, jak np. lodówka, w związku z czym hałas, który wytwarzają jest krótkotrwały. Jeśli jednak zależy nam na jak najcichszym urządzeniu, to wybierajmy urządzenie o niskim parametrze poziomu hałasu.

Pojemność worka/pojemnika [l]

Pojemność worka/pojemnika to jeden z parametrów odkurzacza, który określa pojemność worka w przypadku odkurzacza na worki i pojemność pojemnika w przypadku odkurzaczy bez workowych. Parametr ten podaje się w litrach, im wyższa jego wartość, tym rzadziej musimy opróżniać pojemnik na zabrudzenia lub wymieniać worek. Standardowa pojemność worka/pojemnika w odkurzaczu wynosi od 1 do 5 litrów. Im większy model tym większą będzie miał pojemność.

Długość przewodu

Długość przewodu odkurzacza to parametr podawany w metrach, który mówi nam o tym, jak długi jest przewód w danym modelu odkurzacza. Im dłuższy przewód, tym wygodniej nam odkurzać, nie musimy wtedy zmieniać źródła zasilania, gdy przechodzimy z odkurzaczem do innego pomieszczenia. Jeśli jednak posiadamy małe mieszkanie, np. kawalerkę, to przewód nie musi być bardzo długi, gdyż może nam wtedy przeszkadzać w sprzątaniu.