Wyciskarka do Soków

4,5 z 113598 opinii
Picie soków wieloowocowych lub wielowarzywnych pozwala na dostarczenie organizmowi mnóstwo niezbędnych witamin czy mikroelementów. Regularne spożywanie takich zdrowych napojów wzmacnia odporność i sprawia, że mamy więcej energII, nawet w pochmurnym okresie jesienno-zimowym. Picie soków poprawia także wygląd i stan skóry, włosów i paznokci. Aby mieć pewność, że spożywamy tylko zdrowe, nieprzetworzone i niesłodzone napoje, warto zaopatrzyć się w wyciskarki do owoców. Dzięki nim możemy tworzyć coraz to nowsze kombinacje smakowe, dlatego picie zdrowych soków nigdy się nie nudzi. Przeglądając wyciskarki do owoców, na pewno warto zwrócić uwagę na moc urządzeń. Im wyższa, tym szybciej i dokładniej wyciśnięte zostaną owoce. Ilość obrotów na minutę pozwala nam uświadomić sobie, czy wyciskarki owoców, które przeglądamy będą pracować cicho, czy też nie. Kolejnym przydatnym udogodnieniem jest blokada, która uniemożliwia włączenie wyciskarek do owoców, jeśli ich elementy nie są odpowiednio zamontowane. Stalowa obudowa wyciskarek do owoców sprawia, że urządzenie jest solidniejsze i bez problemu będzie nam służyć nawet wiele lat.

Wyciskarki do Owoców

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Producent

Rodzaj

Moc

Kolor

Wałki

Zastosowane technologie

Rozmieszczenie wałków

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

5 powodów za piciem świeżo wyciskanych soków Poprzednie Następne

5 powodów za piciem świeżo wyciskanych soków

Dlaczego warto pić świeżo wyciskane soki? Najważniejszym powodem jest oczywiście bogactwo witamin i minerałów. W zależności od wyboru owoców i warzyw możemy odpowiednio zaspokajać potrzeby naszego organizmu.

Jak prawidłowo mleć kawę? Poprzednie Następne

Jak prawidłowo mleć kawę?

Jeśli często pijesz kawę, jesteś otwarty na nowe rzeczy i smaki, oraz nigdy nie próbowałeś kawy z własnoręcznie przemielonych ziaren, to ta oferta jest dla Ciebie! W naszym artykule opisujemy krok po kroku jak uzyskać pyszną mieszankę oraz urządzenia, które są do tego niezbędne.

Najlepsze ekspresy kapsułkowe - Ranking top 10 Poprzednie Następne

Najlepsze ekspresy kapsułkowe - Ranking top 10

Nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki aromatycznej kawy? Mamy coś dla Ciebie - dzięki ekspresowi do kawy zaoszczędzisz chwilę cennego czasu. Wystarczy tylko włożyć kapsułkę w odpowiednie miejsce i włączyć ekspres. Na Ceneo znajdziesz ranking najlepszych ekspresów do kawy.

11 prezentów dla smakosza kawy Poprzednie Następne

11 prezentów dla smakosza kawy

Co kupić osobie, która uwielbia kawę? Mamy kilka ciekawych pomysłów, które powinny zadowolić każdego fana tego napoju.

Jaki blender kielichowy wybrać? TOP 5 Poprzednie Następne

Jaki blender kielichowy wybrać? TOP 5

Na rynku dostępne są tysiące modeli mikserów kielichowych. Jeśli szukasz prostego w obsłudze urządzenia, które pomoże ci szybko przygotować owocowe koktajle, smoothie, czy zupy kremy, zajrzyj do naszego zestawienia. Wybraliśmy kilka modeli, które sprostają codziennym wyzwaniom w każdej kuchni.

Wyciskarki do owoców - opinie