Transportery dla kotów

4,6 z 126733 opinii

Wiele zwierząt bardzo lubi podróżować samochodem, jednak większości zdecydowanie źle się to kojarzy. Zazwyczaj taka podróż oznacza bowiem wizytę u weterynarza, być może jakiś bolesny zabieg, który zwierze pamięta. Dlatego też zawsze należy zapewnić mu optymalne warunki przewozu oraz oczywiście transporter dla kota.

Funkcjonalny transporter dla kota

Transportery dla kotów pomagają w bezpiecznym przewożeniu naszych zwierzaków. Mają one bardzo prosty kształt i podobne funkcje. Kratka na początku gwarantuje kotu możliwość obserwowania otoczenia. Właściciel bardzo szybko może również wkładając przez nią rękę, uspokoić swojego pupila. Wybór transportera dla kota nigdy nie powinien wiązać się tylko i wyłącznie z wrażeniem wzrokowym. Obecnie na rynku są bardzo ładne transportery dla kotów, które faktycznie mogą przyciągać spojrzenie. Najważniejszy jest jednak jego rozmiar. Mając małego kota, można pozwolić sobie na stosunkowo mały transporter. Oczywiście jeśli wiemy, że kot jest z dużej rasy, wówczas warto już z wyprzedzeniem nabyć nieco większy. Transporter musi być na tyle duży, by kot mógł się swobodnie w nim obrócić i znalazł dla siebie miejsce. Pomimo tego, że kot jest zwierzęciem plastycznym pod względem ruchów, musi mieć ona zapewnione optymalne warunki przewozu. Dziś ceny transporterów dla kotów są dość zróżnicowane. Nie jest to tani sprzęt, jednak wystarczający na długie lata, a czasem nawet na całe życie. Transportery dla kotów są wykonywane z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu nie zużywają się zbyt szybko. Opinie o różnych markach zaświadczają o tym, iż jest to zdecydowanie najlepszy sposób na przewożenie swojego kota.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wróżby w domu – popularne akcesoria wróżbiarskie Poprzednie Następne

Wróżby w domu – popularne akcesoria wróżbiarskie

Kto z nas nie chciałby uchylić rąbka przyszłości? Wiedzieć, co się wydarzy. Móc przygotować się na zmienne koleje losu. Być pewnym, w jaki sposób rozwiąże się określona sytuacja. Kto z nas nie chciałby, żeby los zawsze mu sprzyjał? Czy wierzy się, czy nie wierzy w takie pojęcia jak szczęście i pech, lepiej gdy mijają nas niepowodzenia. Mówi się, że niektórzy ludzie rodzą się pod szczęśliwą gwiazdą. Mówi się także, że nawet jeśli urodziłeś się pod gwiazdą całkiem zwyczajną, wesprą cię przedmioty posiadające szczególną moc. Wróżbiarstwo jako zabawa wciąż praktykowane jest w określone dni roku jako ukłon w stronę rodzimego folkloru. Andrzejki, Wigilia, Noc Świętojańska... Traktowane jako hobby może być praktykowane codziennie. Zajrzeć za tę tajemniczą zasłonę? Właściwie, czemu nie.

Samoobrona – jaki gaz pieprzowy wybrać, by bezpiecznie wrócić do domu? Poprzednie Następne

Samoobrona – jaki gaz pieprzowy wybrać, by bezpiecznie wrócić do domu?

Przekonaj się jaki gaz pieprzowy warto kupić i jak postępować w razie konfrontacji z agresywnym napastnikiem.

Makijaż na Halloween? Z tymi kosmetykami wykonasz idealny makijaż halloweenowy Poprzednie Następne

Makijaż na Halloween? Z tymi kosmetykami wykonasz idealny makijaż halloweenowy

Poza strojem w całości strasznego wizerunku dużą rolę odgrywa również makijaż na Halloween. Zobacz, jakie produkty pomogą ci wykonać trwały i szokujący makijaż halloweenowy.

Jak prawidłowo używać kredek akwarelowych? Poprzednie Następne

Jak prawidłowo używać kredek akwarelowych?

Obecnie kredki akwarelowe stają się coraz bardziej popularne. Chętnie sięgają po nie artyści, zachwycają się nimi dzieci. Jak poprawnie używać kredek akwarelowych? Poznaj kilka wskazówek!

Jak urządzić akwarium? Poprzednie Następne

Jak urządzić akwarium?

Przymierzając się do zakupu rybek, pamietaj o konieczności odpowiedniego przygotowania akwarium. Zobacz, jak urządzić akwarium.