Soczewki kontaktowe i akcesoria Black Friday

4,7 z 689463 opinii

Soczewki kontaktowe i akcesoria Black Friday - szukasz wyprzedaży na popularnych produktach z kategorii Zdrowie i żywność? Soczewki kontaktowe i akcesoria to często przeceniane produkty z okazji Black Friday. Sprawdź naszą ofertę na liście poniżej lub skorzystaj z filtru Promocje na panelu bocznym w menu, aby sprawdzić czy produkty Soczewki kontaktowe i akcesoria złapały się na promocję. W tym roku Black Friday wypada 27 listopada. Jest to niepowtarzalna okazja do tego, aby zacząć świąteczne zakupy - nie przegap jej!

Pozostałe promocyjne oferty na Black Friday

Soczewki kontaktowe i akcesoria
42
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Ranking soczewek kontaktowych Poprzednie Następne
Soczewki kontaktowe to znakomity zamiennik dla okularów. Aby spełniały swoją podstawową funkcję, czyli umożliwiały prawidłowe widzenie, muszą być właściwie dobrane. Nie wiesz, jakie soczewki kontaktowe wybrać? Sprawdź ranking soczewek. Znajdziesz w nim soczewki dla krótko- i dalekowidzów.
Jak dobrać soczewki? Rodzaje soczewek Poprzednie Następne
Często podróżujesz i nie masz problemów z nawracającym zapaleniem spojówek? Spróbuj soczewek miesięcznych, trzymiesięcznych lub nawet rocznych. Soczewki jednorazowe, czyli jednodniowe polecane są osobom, które mają wrażliwe oczy lub są bardzo aktywne fizycznie. Wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo, że taką soczewkę po prostu zgubią. Chcesz wiedzieć czym kierować się przy wyborze soczewek? Które soczewki są najlepsze? Czy soczewki jednodniowe należy wyrzucić po jednym dniu noszenia? Przeczytaj.
Czym zastąpić płyn do soczewek? Poprzednie Następne
Płyn do soczewek służy do czyszczenia, dezynfekowania oraz bezpiecznego przechowywania szkieł kontaktowych. Jaki płyn wybrać? Czym zastąpić płyn do soczewek? Sprawdź w artykule!
Toryczne soczewki – astygmatyzm pod kontrolą Poprzednie Następne
Masz astygmatyzm i myślisz, że soczewki kontaktowe nie są dla ciebie? Dowiedz się, jak działają toryczne soczewki i ciesz się wygodą bez okularów!
Czy można pływać w soczewkach? Poprzednie Następne
Jeśli kochasz sporty wodne, ale cierpisz na wadę wzroku, musisz pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Czy można pływać w soczewkach?
Soczewki jednodniowe – wady i zalety Poprzednie Następne
Soczewki kontaktowe to coraz popularniejsza metoda korekcji wady wzroku. Wśród dostępnych na rynku produktów z pewnością wyróżniają się soczewki jednodniowe. Wygodne, higieniczne… i co jeszcze? Sprawdź, jakie zalety i wady ma ten rodzaj soczewek.

Soczewki kontaktowe i akcesoria - opinie

  • Rodzaj: Sferyczne
  • Czas użytkowania: 1-dniowe
  • Rodzaj: Kolorowe
  • Czas użytkowania: Miesięczne