Prezent na mikołajki klasowe

4,6 z 127730 opinii
W każdej klasie przed 6 grudnia odbywa się losowanie, często do zabawy włączany jest także wychowawca. Zabawa jak wszyscy wiemy ma za zadanie uczcić św. Mikołaja, a jednocześnie sprawić dzieciom radość z prezentów.

Co kupić na mikołajki?

Wielu rodziców wraz ze swoimi pociechami stoi przed pytaniem jaki wybrać prezent na mikołajki klasowe? Często pomocne jest ustalenie przez dzieci jak drogi ma być upominek. Jednak mimo to wybór nie jest łatwym zadaniem. Ważne jednak, aby postawić na praktyczne przedmioty i dostosować je do wieku, płci i zainteresowań ucznia. Dobrze jest też osłodzić prezent łakociem. Zawsze sprawdzi się jakiś element garderoby np, szalik lub rękawiczki, może to być także ciepły koc. Dla osoby, która lubi czytać sprawdzi się książka ulubionego autora. Można postawić także na drobną biżuterię czy pasek.
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach Poprzednie Następne

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach

Właściwa opieka nad chomikiem sprawia, że zwierzątko jest zdrowe i pełne energii. Jak opiekować się chomikiem? Czym karmić gryzonia? Jakie lokum będzie najlepsze? Sprawdź, co musisz wiedzieć przed zakupem chomika.

Jak zorganizować imprezę Halloween? Przegląd najlepszych akcesoriów i gadżetów Poprzednie Następne

Jak zorganizować imprezę Halloween? Przegląd najlepszych akcesoriów i gadżetów

Co by nie mówić o Halloween, jest to doskonały pretekst do przygotowania niezapomnianego przyjęcia. Jeśli organizujesz imprezę tematyczną, sprawdż jakie gadżety mogą Ci się przydać do stworzenia wyjątkowego klimatu.

Jak zorganizować wieczór kawalerski – pomysły Poprzednie Następne

Jak zorganizować wieczór kawalerski – pomysły

Twój brat lub przyjaciel bierze ślub, a ty odpowiadasz za wieczór kawalerski? Sprawdź najlepsze pomysły na wieczór kawalerski i zorganizuj imprezę marzeń.

Przebrania na karnawał: propozycje dla każdego Poprzednie Następne

Przebrania na karnawał: propozycje dla każdego

Czego potrzebujesz, żeby dobrze bawić się na balu? Dobrego przebrania na karnawał. Przeglądamy imprezowe kreacje, zabawne stroje oraz peruki. Sprawdź!

Zabawki dla kota DIY. 5 domowych zabawek dla kota Poprzednie Następne

Zabawki dla kota DIY. 5 domowych zabawek dla kota

Zabawki dla kota DIY dadzą ci frajdę z ich przygotowywania, a twój kot z pewnością będzie z nich niezmiernie zadowolony. Zobacz pomysły na domowe zabawki dla kota własnej roboty.