Orange Gova

4,5 z 44413 opinii

Telefony i Akcesoria

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Darmowe gry i aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość Poprzednie Następne

Darmowe gry i aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość

Prezentacja nowego systemu IOS 11 od Apple, wprowadziła ważną zmianę w postaci gier i aplikacji wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość. Bardzo rozwojowa technologia może zupełnie zmienić sposób w jaki używamy nasze smartfony. Zobaczcie jakie darmowe aplikacje i gry na telefon warto pobrać.

Stranger Things: The Game Poprzednie Następne

Stranger Things: The Game

Z niecierpliwościa czekasz na kolejny sezon „Stranger Things”? Zajawki na Facebooku i Instagramie serialu nie dają ci spać po nocach i czekasz na to, co będzie dalej? Może to pomoże ci skrócić czas oczekiwania. Własnie pojawiła się gra „Stranger Things” dostępna na smartfony!

Nowy HTC U12+ może namieszać w rankingach telefonów Poprzednie Następne

Nowy HTC U12+ może namieszać w rankingach telefonów

HTC U12+ został oficjalnie zaprezentowany. W tym roku flagowiec tajwańskiego producenta został wyposażony w bezramkowy ekran, mocną specyfikację i doskonały aparat. HTC prezentuje swój unikalny charakter, co czyni go telefonem wyjątkowym na tle innych.

Najtańsze telefony do płatności zbliżeniowych Poprzednie Następne

Najtańsze telefony do płatności zbliżeniowych

Płatności zbliżeniowe dostępne na smartfonach z systemem Android i iOS umożliwiają wygodne płacenie za zakupy bez konieczności sięgania po kartę płatniczą. Nowa technologia wykorzystująca moduł NFC jest obecna również w nieco tańszych urządzeniach. Sprawdziliśmy, które z nich będą najlepsze do płatności zbliżeniowych.

Nowy Oppo Find X z bezramkowym ekranem i wysuwanymi aparatami to prawdziwa rewolucja! Poprzednie Następne

Nowy Oppo Find X z bezramkowym ekranem i wysuwanymi aparatami to prawdziwa rewolucja!

Na taki telefon warto było czekać! Nowy Oppo Find X to smartfon, który został wyposażony w ekran całkowicie pozbawiony ramek. Uwagę zwraca również technologia wysuwania aparatu z obudowy. Smartfon robi ogromne wrażenie, ale niestety nie będzie należał do najtańszych.