Oral b końcówki 10 sztuk

4,5 z 118980 opinii

Sprzęt AGD - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak wyczyścić mikrofalówkę i jakich naczyń do niej używać? Poprzednie Następne

Jak wyczyścić mikrofalówkę i jakich naczyń do niej używać?

Kuchenki mikrofalowe, zwane potocznie mikrofalówkami, to jedne z najpopularniejszych urządzeń, jakie można znaleźć w naszych domach. Jednak żeby długo nam służyły, ważna jest nie tylko ich właściwa eksploatacja, lecz także regularne czyszczenie.

Najlepsze ekspresy kapsułkowe - Ranking top 10 Poprzednie Następne

Najlepsze ekspresy kapsułkowe - Ranking top 10

Nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki aromatycznej kawy? Mamy coś dla Ciebie - dzięki ekspresowi do kawy zaoszczędzisz chwilę cennego czasu. Wystarczy tylko włożyć kapsułkę w odpowiednie miejsce i włączyć ekspres. Na Ceneo znajdziesz ranking najlepszych ekspresów do kawy.

Przegapiłeś Black Friday? Nic straconego, bo nadchodzi Cyber Monday! Poprzednie Następne

Przegapiłeś Black Friday? Nic straconego, bo nadchodzi Cyber Monday!

Jeśli przegapiłeś najlepsze okazje Black Friday to nic straconego! Już w poniedziałek odbędzie się Cyber Monday. Kolejna szansa na upolowanie setek produktów w atrakcyjnych cenach.

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej – jak ją wybrać Poprzednie Następne

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej – jak ją wybrać

W obecnych czasach zwiększa się świadomość zagrożeń związanych ze spożywaniem za dużej ilości tłuszczu i konsekwencji, do których może to prowadzić. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób odczuwa potrzebę dbania o formę i kontrolowania wielkości swojej tkanki tłuszczowej. Waga łazienkowa z funkcją pomiaru tłuszczu w organizmie jest przyrządem, który może bardzo nam pomóc w przysłowiowym trzymaniu ręki na pulsie. O czym pamiętać przy kupnie takiej wagi? Przed wami kilka cennych wskazówek, które pomogą wam dokonać właściwego wyboru!

Nie tylko czyste powietrze – 6 zaskakujących funkcji inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza Sharp Poprzednie Następne

Nie tylko czyste powietrze – 6 zaskakujących funkcji inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza Sharp

Powiedzieć, że powietrze w Polsce nie należy do najczystszych, to jak nic nie powiedzieć. Problem smogu jest wyjątkowo poważny, więc rosnąca popularność oczyszczaczy powietrza nie może dziwić. Jak się jednak okazuje, to nie jedyna zaleta oczyszczaczy i ich możliwości są znacznie większe.

Sprzęt AGD - opinie