Nietoperze na Halloween

4,6 z 127730 opinii

Nietoperz na Halloween to absolutnie konieczny element w dekoracjach przygotowywanych na to święto. Nietoperze stanowią symbol nocnego trybu życiu. Dawniej, w czasach obchodzenia Halloween, kluczowe było rozpalanie dużych ognisk, które wabiło ogromne ilości komarów, które stanowią główne pożywienie nietoperzy. Stąd też, nietoperze stanowią jeden z kultowych symboli Halloween.

Nietoperz na Halloween - opinie społeczeństwa oraz znaczenie w kulturze

Nietoperze od wielu wieków ściśle kojarzyły się z tajemniczością z uwagą na nocny tryb prowadzenia życia. Z uwagi na fakt polowania w nocy, nietoperze u wielu osób budziły ogromny strach. Z kolei, w kulturze europejskiej są symbolem zła, a nawet szatana. Z uwagi na ich mroczną symbolikę, nie może ich zabraknąć jako elementu ozdobnego w scenografii na Halloween. Opinie na ten temat są jednoznaczne i przedstawiają, że nietoperz na Halloween to konieczność. Doskonale pasują do ozdobnych pajęczyn oraz dyniowych latarni. Cena nietoperzy na Halloween jest uzależniona od materiału z którego zostały wykonane oraz od wielkości. Jednak warto pamiętać, że jest to wydatek jednorazowy, ponieważ właściwe przechowanie nietoperzy na Halloween, pomiędzy sezonami, umożliwia ich użytkowanie przez wiele lat. Przy tym w każdym roku można zmienić detale i stworzyć niepowtarzalny wystrój, w którym obecność nietoperza jest niezbędna. W zależności od preferencji można odszukać w asortymencie sklepu modele, które przystosowane są do stania czy zawieszenia. Ponadto, dostępne są także w formie naklejek lub elementów dekorujących żywność.

Tylko oferty
Cena
Okazja
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak zorganizować imprezę Halloween? Przegląd najlepszych akcesoriów i gadżetów Poprzednie Następne

Jak zorganizować imprezę Halloween? Przegląd najlepszych akcesoriów i gadżetów

Co by nie mówić o Halloween, jest to doskonały pretekst do przygotowania niezapomnianego przyjęcia. Jeśli organizujesz imprezę tematyczną, sprawdż jakie gadżety mogą Ci się przydać do stworzenia wyjątkowego klimatu.

Wystrój domu na Halloween. Ozdoby i dekoracje Poprzednie Następne

Wystrój domu na Halloween. Ozdoby i dekoracje

Pająki, duchy i wampiry – raz w roku to mile widziani goście w twoich progach. Kiedy? Oczywiście w wieczór Halloween, czyli wigilię dnia Wszystkich Świętych. Ot...

Dekoracje bożonarodzeniowe 2019. Tendy, modne choinki, ozdoby i świąteczne inspiracje Poprzednie Następne

Dekoracje bożonarodzeniowe 2019. Tendy, modne choinki, ozdoby i świąteczne inspiracje

Boże Narodzenie to prawdziwe dekoracyjne wariactwo. Dekorujemy świąteczne drzewko, przyozdabiamy okna oraz stół, a nawet rozświetlamy fasady domów. Na szczęście w tym szaleństwie jest metoda – jeśli marzy ci się spójna i efektowna aranżacja, zobacz jakie trendy na Boże Narodzenie 2019 będą królować podczas najbliższych świąt.

Stroje na Halloween dla dzieci Poprzednie Następne

Stroje na Halloween dla dzieci

Kostium na Halloween to ważna część zabawy. Sprawdź, jakie są najlepsze stroje na Halloween dla dzieci.

Makijaż na Halloween? Tutorial i kosmetyki Poprzednie Następne

Makijaż na Halloween? Tutorial i kosmetyki

Poza strojem w całości strasznego wizerunku dużą rolę odgrywa również makijaż na Halloween. Zobacz, jakie produkty pomogą ci wykonać trwały i szokujący makijaż halloweenowy.

Przebrania na karnawał: propozycje dla każdego Poprzednie Następne

Przebrania na karnawał: propozycje dla każdego

Czego potrzebujesz, żeby dobrze bawić się na balu? Dobrego przebrania na karnawał. Przeglądamy imprezowe kreacje, zabawne stroje oraz peruki. Sprawdź!