Motocykle 125

4,5 z 41620 opinii
Motocykle o pojemności 125 w ostatnich latach przeżywają prawdziwy rozkwit popularności. W dużej mierze zawdzięczają to przepisom ruchu drogowego, umożliwiającym kierowanie nimi również osobom posiadającym wyłącznie prawo jazdy kat. B. Jednak to niejedyne zalety motocykli o tym rozmiarze. Okazują się one również jednym z najlepszych środków do komunikacji w mieście, zadowalając się przy tym bardzo umiarkowanymi ilościami paliwa.

Motocykle 125 z automatyczną skrzynią biegów

Ta grupa motocykli o pojemności do 125 cm3 jest szczególnie przydatna, gdy myślimy o regularnym wykorzystaniu w mieście. Łączą one wszystkie zalety skuterów i większych motocykli. Mają one wystarczającą moc do sprawnego uczestniczenia w ruchu miejskim, dzięki niewielkim rozmiarom pozwalają sprawnie przeciskać się pomiędzy stojącymi w korku samochodami, a obecność automatycznej skrzyni biegów pozwala na skupienie się wyłącznie na jeździe, jak również na sprawną obsługę również osobom niezbyt dobrze obeznanym z jazdą motocyklem. Ponadto pojemność 125 pozwala również na wypady poza miasto - na trasach jest w stanie rozwijać całkiem przyzwoite prędkości przelotowe, może nie autostradowe, ale znacznie większe niż popularne skutery 50 cm3. Śmiało możemy podróżować nimi z prędkościami rzędu 90 czy nawet 100 km/h, przy tym w trasie nie powinny palić więcej niż 2,2 - 3 litrów benzyny na każde 100 km. Można więc powiedzieć, że motocykle 125 są jednym z najtańszych, jak i najbardziej sprawnych środków lokomocji, zarówno jeśli mieszkasz w miejskiej dżungli, jak i z dala od cywilizacji.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Stan

Marka

Rok produkcji

Pojemność silnika (cm3)

$$_Usuń filtr

Moc (KM)

  • 11 (43)
  • 10 (22)
  • 12 (18)
  • Pozostałe:

Rodzaj paliwa

Skrzynia biegów

Typ silnika

Rodzaj napędu

Kolor

Informacje dodatkowe

Przebieg (km)

Pochodzenie

Kraj pochodzenia

Uszkodzony

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Strój motocyklowy dla początkującego — co wybrać? Poprzednie Następne

Strój motocyklowy dla początkującego — co wybrać?

Zakup pierwszego motocykla to chwila, w której emocje mogą wziąć górę nad zdrowym rozsądkiem. Najczęściej objawia się to nieodpowiednim strojem, nie zapewniającym motocykliście niemal żadnego bezpieczeństwa. Co należy wiedzieć przed zakupem pierwszego stroju na motocykl?

Chcę kupić skodę octavię. O czym powinienem wiedzieć? Poprzednie Następne

Chcę kupić skodę octavię. O czym powinienem wiedzieć?

Skoda Octavia to najpopularniejszy samochód 2018 roku. Co składa się na tak dużą popularność modelu i o czym trzeba wiedzieć przed zakupem Skody?

Pielęgnacja samochodu po zimie – o czym należy pamiętać? Poprzednie Następne

Pielęgnacja samochodu po zimie – o czym należy pamiętać?

Zima nie zachęca do regularnej pielęgnacji samochodu. Podpowiadamy, jak doprowadzić do samochód do czystości po sezonie jesienno-zimowym.

Jak dobrać oponę do felgi? Poprzednie Następne

Jak dobrać oponę do felgi?

Prawidłowy dobór opon do felgi jest bardzo ważny. Sprawdź, jak dobrać oponę do felgi.

Opony wielosezonowe – czy warto? Poprzednie Następne

Opony wielosezonowe – czy warto?

Wielu kierowców decyduje się na opony wielosezonowe – czy warto zakładać opony wielosezonowe? Sprawdź, jakie mają wady i zalety.

Monitor do kamery cofania – jaki wybrać? Poprzednie Następne

Monitor do kamery cofania – jaki wybrać?

Kamery cofania spotkasz zazwyczaj w samochodach marek premium lub w topowych wersjach wyposażenia. Tymczasem niewiele osób wie, że w prosty sposób można ją zamontować nawet w starszym, ubogo wyposażonym samochodzie. Monitory do kamery cofania codzienne ułatwiają manewrowanie setkom kierowców.

;