Mastercook

4,5 z 125825 opinii
Osoby, które decydują się na zakup płyty indukcyjnej, lodówki, piekarnika czy kuchenki elektrycznej Mastercook prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy z tego, że to nasza rodzima, dolnośląska firma. Dolnośląskie przedsiębiorstwo Mastercool to obecnie części międzynarodowej grupy Fagor, która ma swoją siedzibę w HiszpanII. Historia firmy Mastercook sięga 1946 roku, kiedy to powstała Odlewnia Żeliwa i Metali oraz Wytwórnia Naczyń Emaliowanych. Zajęła ona miejsce niemieckiej fabryki. Wiele lat później produkty firmy Mastercook to dla wielu osób wciąż synonim dobrej jakości za rozsądną cenę. Nie bez znaczenia pozostaje również atrakcyjny design, który swoją stylistyka wpisuje się w nawet najbardziej nowoczesne wnętrza. Produkty Mastercook dostępne w tej kategorII można przeglądać w wygodny sposób, korzystając z oPCji filtrowania znajdujących się z lewej strony kategorII. Wystarczy wybrać preferowane kryteria, takie jak cena, rozmiar sprzętów oraz to, czy są one przeznaczone do zabudowy, czy też nie. Dzięki temu znalezienie najlepszej lodówki, kuchenki, okapu czy kuchenki będzie o wiele prostsze i szybsze.

Sprzęt AGD - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking suszarek do włosów Poprzednie Następne

Ranking suszarek do włosów

Dobra suszarka do włosów pozwoli ci wysuszyć je szybko i bez zniszczeń. Zobacz ranking suszarek do włosów.

Wyciskarki do soków – ranking Poprzednie Następne

Wyciskarki do soków – ranking

Pyszne soki owocowe i warzywne to jedne z najlepszych sposobów na to, by wprowadzić do diety niezbędne witaminy i minerały. Sprawdź nasz ranking najlepszych wyciskarek do soków.

Eco Bubble - na czym polega pranie bąbelkowe? Poprzednie Następne

Eco Bubble - na czym polega pranie bąbelkowe?

Mogłoby się wydawać, że pralki są takimi urządzeniami, w których nie da się już nic więcej wymyślić. Nic bardziej mylnego. Producenci nieustannie zapowiadają nowe rozwiązania, mające zwiększyć jakość prania oraz energooszczędność. Jednym z takich wynalazków jest właśnie funkcja Eco Bubble, sprawiająca, że pranie jest jeszcze bardziej efektywne.

Ekspres kolbowy do domu – jaki ekspres kolbowy wybrać? Poprzednie Następne

Ekspres kolbowy do domu – jaki ekspres kolbowy wybrać?

Niedrogie ekspresy kolbowe do domu pozwolą na przygotowanie aromatycznej kawy. Zobacz, jaki ekspres kolbowy wybrać.

Prostownice do włosów – ranking Poprzednie Następne

Prostownice do włosów – ranking

W łazience niemal każdej kobiety znajdą się prostownice do włosów – ranking przygotowany przez nas pomoże ci wybrać najlepszą prostownicę do włosów.

Sprzęt AGD - opinie

;