Lalki lol

4,7 z 138617 opinii

Kolekcjonowanie to od niepamiętnych czasów jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez dzieci. Nie tak dawno zbierały one kapsle, tazosy albo karteczki. Teraz, głównie wśród dziewczynek, nastała moda na kolekcjonowanie laleczek LOL

Czym jest kula LOL Surprise?

Kula LOL jest opakowaniem dla ukrytej w nim lalki. Nie jest to jednak zwykła okrągła skrzyneczka. Tworzy ją siedem warstw, które należy ściągnąć, aby dostać się do upragnionej lalki. Pod każdą warstwą znajduje się niespodzianka. Cechą charakterystyczną zabawki jest to, że nie można samemu wybrać lalki, która będzie w środku kuli. Tego można się dowiedzieć dopiero po usunięciu wszystkich powłok.

Co skrywa w sobie kula LOL Surprise?

Laleczka LOL jest najważniejszym składnikiem kuli, ale nie jedynym. Poza nią, w skrzyneczce ukrywa się wiele innych przedmiotów – każdy z nich jest ukryty pod jedną z warstw: pod pierwszą znajdują się naklejki z informacjami. Pod drugą naklejki kolekcjonerskie, które pokazują niewidoczne gołym okiem funkcje lalki. Następnie warto szukać butelki do wody. Potem bucików i ubranka. Kolejno akcesoriów, które uatrakcyjnią strój. Najgłębiej schowana będzie lalka wraz z plakatem. Zabawka stworzona w taki sposób jest niezwykle ekscytująca!

Jakie lalki można znaleźć w kulach?

Pierwsza seria LOL Surprise zwiera 45 lalek. Każda z nich należy do jednej z 8 klubów: sportowego, radosnego, duchów, błyszczących, czarujących, przeciwniczek, tancerek lub aktorek.

Lalki skrywają w sobie różne funkcje, które uaktywniają się po napełnieniu ich wodą. Wtedy to mogą zmienić kolor, pluć lub płakać. Warto wiedzieć, że nie każdą lalkę zdobywa się z takim samym trudem – są takie, które występują niezwykle często i te, na które trafia się bardzo rzadko. Zbierz całą kolekcję!

Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Wiek dziecka
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zabawki do wózka: jakie wybrać? Poprzednie Następne

Zabawki do wózka: jakie wybrać?

Twoje dziecko chciałoby się czymś bawić także na spacerze? Szukasz zabawek do wózka? Sprawdź, jaką zabawkę wybrać, aby maluch świetnie bawił się podczas waszych wspólnych wyjść.

Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci Poprzednie Następne

Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci

Szukanie inspiracji na prezenty dla dzieci na Boże Narodzenie to nie bułka z masłem. Przede wszystkim trzeba dostosować podarunek do wieku dziecka. Każdy wie, że zupełnie inne prezenty kupuje się dla niemowlaka, a inne dla nastolatka. Pamiętajcie jednak – zwłaszcza jeśli jesteście wujkami lub ciotkami – że również inne prezenty kupuje się dzieciom w wieku 3 lat w porównaniu do prezentów świątecznych dla pięciolatków.

Wybieramy najlepsze klocki dla rocznego dziecka Poprzednie Następne

Wybieramy najlepsze klocki dla rocznego dziecka

Najlepsze zabawki dla maluszka to te, które nie tylko zapewnią mu rozrywkę, ale stworzą możliwość rozwijania ważnych umiejętności. Poszukując idealnych klocków dla rocznego dziecka należy mieć na uwadze, aby wspomagały rozwój brzdąca na różnych płaszczyznach. W takim razie, które z układanek najlepiej wybierać? Sprawdziliśmy, jakie klocki cieszą się dobrymi opiniami rodziców na Ceneo.pl.

Zabawki dla rocznej dziewczynki Poprzednie Następne

Zabawki dla rocznej dziewczynki

Szukasz zabawki dla rocznej dziewczynki? Zobacz najlepsze zabawki edukacyjne czy interaktywne dla rocznej dziewczynki.

Jak zrobić piasek kinetyczny? Sprawdź domowe przepisy! Poprzednie Następne

Jak zrobić piasek kinetyczny? Sprawdź domowe przepisy!

Zastanawiasz się, jak zrobić piasek kinetyczny bez wydawania góry pieniędzy? To prostsze, niż ci się wydaje! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

Zabawki - opinie