Klimatyzatory biurowe

4,5 z 60197 opinii

Klimatyzacja zapewnia niebywały komfort i pozwala odetchnąć w upalne dni. Postęp technologii sprawił, że działanie urządzeń odpowiedzialnych za schładzanie naszego powietrza jest ciche, wydajne i nie wymaga ingerencji człowieka. Oferowane dziś produkty sa w pełni automatyczne, wyposażenie w system, który pozwala na planowanie i zdalną kontrolę to coraz częstszy standard. Klienci decydują się coraz chętniej na klimatyzatory, ze względu na dowiedzione naukowo pozytywne aspekty zdrowotne. Niewielki koszt urządzeń, które dają duży komfort zachęca konsumentów do zakupu.

Klimatyzacje na biurko

Postęp technologiczny narzuca urządzeniom ograniczanie ich wielkości do jak najmniejszych rozmiarów. Klimatyzatory również idą z duchem czasu i wcześniejsze modele, które kojarzą nam się z wielkimi skrzyniami zostały zastąpione przez małe, kompaktowe zamienniki. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. klimatyzatory biurkowe, czyli rozwiązania o wymiarach, które pozwolą na ustawienie naszego urządzenia nawet na stoliku czy biurku. Małe rozmiary całego sprzętu, bo na rynku znajdziemy już produkty, które posiadają wymiary nie przekraczające 15cm długości i szerokości pozwalają na niebywałą i niedostępną wcześniej mobilność. Dodatkowym atutem, który przemawia za takim rozwiązaniem jest fakt, że klimatyzacje na biurko wyposażone są najczęściej w akumulatory, które pozwalają cieszyć się ochłodą nawet w miejscach, które nie umożliwiają dostępu do energii elektrycznej jak np. namiot.

Atrybuty Klimatyzatorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Moc chłodzenia

Moc grzania

Funkcje

Informacje dodatkowe

Zakres regulacji temperatury (C)

Przepływ powietrza do wewnątrz pomieszczenia

Zdolność osuszania

Sterowanie

Klasa energetyczna - chłodzenie

Klasa energetyczna - grzanie

Maksymalna liczba przyłączonych jednostek

  • 2 (3)

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki klimatyzator przenośny? Poprzednie Następne

Jaki klimatyzator przenośny?

Upał daje ci się we znaki, a wszystkie domowe sposoby na wysoką temperaturę w mieszkaniu zawiodły? To znak, że nadszedł czas na zakup klimatyzatora przenośnego. Zobacz, jaki klimatyzator przenośny wybrać.

Domowa klimatyzacja - wady i zalety Poprzednie Następne

Domowa klimatyzacja - wady i zalety

Zastanawialiście się kiedyś, czy warto zainwestować w domową klimatyzację, jednak nie jesteście przekonani, czy warto? Dziś postaram się przybliżyć Wam wady i z...

Jak wybrać mobilny klimatyzator? Poprzednie Następne

Jak wybrać mobilny klimatyzator?

Latem zapewni nam przyjemny chłód, a zimą ogrzeje i wysuszy ubrania przemoczone śniegiem lub deszczem. Przenośny klimatyzator ma wszechstronne zastosowanie i mo...

;