Klimatyzatory biurowe

4,6 z 81807 opinii

Klimatyzacja zapewnia niebywały komfort i pozwala odetchnąć w upalne dni. Postęp technologii sprawił, że działanie urządzeń odpowiedzialnych za schładzanie naszego powietrza jest ciche, wydajne i nie wymaga ingerencji człowieka. Oferowane dziś produkty sa w pełni automatyczne, wyposażenie w system, który pozwala na planowanie i zdalną kontrolę to coraz częstszy standard. Klienci decydują się coraz chętniej na klimatyzatory, ze względu na dowiedzione naukowo pozytywne aspekty zdrowotne. Niewielki koszt urządzeń, które dają duży komfort zachęca konsumentów do zakupu.

Klimatyzacje na biurko

Postęp technologiczny narzuca urządzeniom ograniczanie ich wielkości do jak najmniejszych rozmiarów. Klimatyzatory również idą z duchem czasu i wcześniejsze modele, które kojarzą nam się z wielkimi skrzyniami zostały zastąpione przez małe, kompaktowe zamienniki. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. klimatyzatory biurkowe, czyli rozwiązania o wymiarach, które pozwolą na ustawienie naszego urządzenia nawet na stoliku czy biurku. Małe rozmiary całego sprzętu, bo na rynku znajdziemy już produkty, które posiadają wymiary nie przekraczające 15cm długości i szerokości pozwalają na niebywałą i niedostępną wcześniej mobilność. Dodatkowym atutem, który przemawia za takim rozwiązaniem jest fakt, że klimatyzacje na biurko wyposażone są najczęściej w akumulatory, które pozwalają cieszyć się ochłodą nawet w miejscach, które nie umożliwiają dostępu do energii elektrycznej jak np. namiot.

Klimatyzatory
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Moc chłodzenia
-
Moc grzania
-
Funkcje
Informacje dodatkowe
Zakres regulacji temperatury (C)
Przepływ powietrza do wewnątrz pomieszczenia
Zdolność osuszania
Sterowanie
Klasa energetyczna - chłodzenie
Klasa energetyczna - grzanie
Zalecana maksymalna wielkość pomieszczenia
-
Maksymalna liczba przyłączonych jednostek
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

TOP 10 klimatyzatorów do mieszkania. Jaki model wybrać? Poprzednie Następne
Masz już dość wysokich temperatur? Klimatyzator to doskonałe narzędzie, które dostarczy Ci upragnionej ochłody. Sprawdź 10 najlepszych modeli przeznaczonych do mieszkania.
Jaki klimatyzator przenośny? Poprzednie Następne
Upał daje ci się we znaki, a wszystkie domowe sposoby na wysoką temperaturę w mieszkaniu zawiodły? To znak, że nadszedł czas na zakup klimatyzatora przenośnego. Zobacz, jaki klimatyzator przenośny wybrać.
Sposoby na upał w lecie – jak radzić sobie bez klimatyzacji? Poprzednie Następne
Istnieją skuteczne sposoby na upał w domu bez klimatyzacji. Poznaj kilka trików, dzięki którym obniżysz nieco temperaturę powietrza i odetchniesz od upału. Sprawdź!
Domowa klimatyzacja - wady i zalety Poprzednie Następne
Zastanawialiście się kiedyś, czy warto zainwestować w domową klimatyzację, jednak nie jesteście przekonani, czy warto? Dziś postaram się przybliżyć Wam wady i z...
Jak wybrać mobilny klimatyzator? Poprzednie Następne
Latem zapewni nam przyjemny chłód, a zimą ogrzeje i wysuszy ubrania przemoczone śniegiem lub deszczem. Przenośny klimatyzator ma wszechstronne zastosowanie i mo...
Klimatyzator przenośny: ranking TOP 10 klimatyzatorów Poprzednie Następne
Przenośny klimatyzator to znakomity sposób na ochłodzenie. Sprawdź ranking klimatyzatorów.
Klimatyzator do domu: ranking TOP 10 Poprzednie Następne
Jak działa klimatyzator i jaki model wybrać? Nasz ranking klimatyzatorów do domu pomoże ci w podjęciu decyzji. Sprawdź!