Klatki dla Chomika

4,6 z 128338 opinii

Chomik to zwierzę, na które decyduje się mnóstwo ludzi. Szczególnie rodziny z dziećmi pragną mieć w swoim domu takiego pupila. Chomiki są zwierzętami przyjaznymi, nie wymagają także zbyt dużej troski i opieki. Jednak każda osoba wchodząca w posiadanie chomika musi zdawać sobie sprawę z tego, iż należy przygotować mu odpowiednie warunki do życia.

Gdzie powinien mieszkać chomik?

Chomiki nie mogą żyć na wolności w mieszkaniu. Potrzebują swojego własnego miejsca, jakim jest klatka dla chomików. Klatka dla chomika jest przystosowana do ich trybu życia oraz upodobań. Posiada zatem przede wszystkim poidło, dzięki któremu chomikowi nigdy nie brakuje wody. Bardzo ważny jest także dozownik pożywienia oraz miejsce, które służy jako kuweta chomika. W klatce nie może zabraknąć także posłania dla zwierzaka oraz kołowrotka, który zapewnia mu świetną zabawę i jest jego źródłem rozrywki podczas nieobecności domowników. Obecnie klatki dla chomików są wyposażane w kilka tych najważniejszych funkcji i miejsc, dzięki czemu jest to prawdziwy dom dla chomika, spełniający wszelkie jego wymagania. Poza tym klatkę można zakupić od razu w zestawie z niezbędnym pożywieniem, posłaniem itp. Dzięki temu osoby mające pierwszy raz swoje zwierzątko, mogą lepiej zapoznać się z tym, czego potrzebuje ono na co dzień. Ceny klatek są bardzo różnorodne i zazwyczaj zależą przede wszystkim od tego, jaka jest ich wielkość. Warto zatem przed dokonaniem zakupu zastanowić się nad tym ile miejsca będzie potrzebował nasz chomik i jakie warunki chcemy mu zagwarantować.

Małe zwierzęta
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Domowe króliki miniaturki i karzełki Poprzednie Następne

Domowe króliki miniaturki i karzełki

Ludzie coraz częściej pragną zostac właścicielami zwierzątka, którym mogliby się zaopiekoować. Alternatywą dla klasycznych domowych zwierzaków może być królik miniaturka. O tym jak ciekawe są to stworzenia opowiada właścicielka królika Milka, Karolina Kowal.

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach Poprzednie Następne

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach

Właściwa opieka nad chomikiem sprawia, że zwierzątko jest zdrowe i pełne energii. Jak opiekować się chomikiem? Czym karmić gryzonia? Jakie lokum będzie najlepsze? Sprawdź, co musisz wiedzieć przed zakupem chomika.

Królik miniaturka- cena, warunki hodowli, rasy Poprzednie Następne

Królik miniaturka- cena, warunki hodowli, rasy

Królik miniaturka to popularne od lat, domowe zwierzątko, które jest marzeniem wielu dzieci. Te słodkie stworzenia potrafią spowodować uśmiech na twarzy niejednego twardziela. To niezwykle miłe, futerkowe zwierzątka, które mogą stać się doskonałym kompanem życia i zabaw każdego dziecka. Jeśli chcecie przygarnąć takiego pupila, nasz poradnik- Królik miniaturka- cena, warunki hodowli, rasy- z pewnością pomoże wam podjąć dobrą decyzję.

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu

Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.

Jak wybrać klatkę dla chomika? Poprzednie Następne

Jak wybrać klatkę dla chomika?

Twoje dziecko marzy o chomiku? Chcecie zapewnić gryzoniowi jak najlepsze warunki? Sprawdź, jak wybrać klatkę dla chomika.