HTC 0682

4,44 z 33452 opinii

Telefony i Akcesoria

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Akcesoria do Smartwatch Apple Poprzednie Następne

Akcesoria do Smartwatch Apple

Inteligentne zegarki zdobywają rynek. Prym wśród nich wiedzie Smartwatch Apple. Producenci przygotowali wiele dodatków i akcesoriów, które mogą ułatwić korzystanie z zegarka smart. Nie zwlekaj, sprawdź najnowsze ciekawostki i dowiedz się więcej.

Okulary VR — jak się przenieść w wirtualną rzeczywistość Poprzednie Następne

Okulary VR — jak się przenieść w wirtualną rzeczywistość

Gry komputerowe już od dłuższego czasu zachwycają doskonałą grafiką i dźwiękiem, a także imponują odwzorowaniem realnego świata. To jednak nic w porównaniu z wrażeniami, jakie zapewniają gry VR, które pozwalają graczowi wkroczyć do środka wirtualnej rzeczywistości i całkowicie się w niej zatopić.

Dlaczego warto wybrać abonament telefoniczny? Poprzednie Następne

Dlaczego warto wybrać abonament telefoniczny?

W mediach niemal bez przerwy natrafiamy na reklamy sieci komórkowych, które zachęcają do zakupu telefonu na abonament. Jakie korzyści niesie z sobą skorzystanie z abonamentu telefonicznego?

Darmowe gry i aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość Poprzednie Następne

Darmowe gry i aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość

Prezentacja nowego systemu IOS 11 od Apple, wprowadziła ważną zmianę w postaci gier i aplikacji wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość. Bardzo rozwojowa technologia może zupełnie zmienić sposób w jaki używamy nasze smartfony. Zobaczcie jakie darmowe aplikacje i gry na telefon warto pobrać.

Xiaomi to nie tylko telefony. Przegląd oferty chińskiego producenta Poprzednie Następne

Xiaomi to nie tylko telefony. Przegląd oferty chińskiego producenta

Telefony Xiaomi w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Wbrew pozorom, oferta chińskiego producenta jest znacznie bogatsza, dlatego wybraliśmy dla was najciekawsze urządzenia i akcesoria.