Fidget Cube

4,6 z 139262 opinii
Zabawka, na którą czekaliśmy! Pomaga radzić sobie ze stresem, nudą i poprawia koncentrację. Fidget Cube, o którym mowa, istnieje w różnych wariantach, w zależności od naszych upodobań i potrzeb. Możliwości jest wiele, można klikać, pstrykać, bawić się obrotowymi kulkami i innymi dźwięcznymi, bądź cichymi przyciskami i bajerami. To idealny substytut dla klikającego długopisu i tego tymu przedmiotów, które zajmowały nasze dłonie. Co więcej, rozmiar kostki jest wygodny do trzymania w dłoni, a jednocześnie na na tyle mały, by można mieć go zawsze przy sobie.
Hobby i zwierzęta
Tylko oferty
Cena
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Prezent dla dwulatka. Nasze propozycje na prezent dla dwuletniego chłopca Poprzednie Następne
Szukasz prezentu dla dwuletniego chłopca? Zastanawiasz się co kupić, aby maluch świetnie się bawił, a jednocześnie rozwijał? Sprawdź nasze propozycje.
Prezent na 60. urodziny dla mężczyzny - najlepsze pomysły Poprzednie Następne
Jeśli nie wiesz, jaki prezent na 60. urodziny dla mężczyzny wybrać, sprawdź naszą listę stylowych, eleganckich i ponadczasowych prezentów.
Idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet – postaw na bestsellerowe kosmetyki. Poprzednie Następne
Co roku panowie stają przed tym samym dylematem. Jakie prezenty na Dzień Kobiet wybrać? Czym zaskoczyć swoją ukochaną?
Co kupić na nowe mieszkanie? Pomysły na prezent Poprzednie Następne
Dostałeś właśnie zaproszenie na parapetówkę od znajomych, którzy wprowadzili się do własnego domu i nie wiesz, co warto wręczyć świeżo upieczonym właścicielom? ...
Co kupić koleżance na urodziny? 7 inspirujących pomysłów Poprzednie Następne
Twoja najlepsza przyjaciółka obchodzi wkrótce urodziny? Taka okazja wymaga szczególnego prezentu! Jeśli nie masz pomysłu, jaki prezent dla koleżanki na urodziny będzie najlepszą opcją, poniżej znajdziesz kilka inspirujących pomysłów.a
Gdzie na walentynki? Nasze pomysły Poprzednie Następne
Co roku miliony osób zadaje sobie to samo pytanie: „gdzie iść na walentynki”? Jak sprawić, by na twarzy ukochanej osoby pojawił się uśmiech? Odpowiadamy!
Co kupić dziewczynie na walentynki? 16 pomysłów na prezent Poprzednie Następne
Już wkrótce wystawy sklepów pokryją się sercami i czerwonymi dekoracjami, a to oznacza tylko jedno – Dzień Zakochanych tuż za rogiem. Nadal nie wiesz, co kupić dziewczynie na walentynki? Mamy dla ciebie 16 propozycji na oryginalny prezent, dzięki któremu pokażesz, jak bardzo ją kochasz.
Prezent na 30 urodziny dla niej: 10 pomysłów Poprzednie Następne
Niektórzy mówią, że życie zaczyna się po trzydziestce. Wiele osób traktuje pierwszą „trójkę z przodu” jako swoiste przejście z beztroskiego okresu w dorosłe, odpowiedzialne życie. 30 urodziny to moment szczególnie ważny dla kobiet – u niejednej z nich, wraz z obawami o konieczność zmiany trybu życia, pojawia się obawa o… utratę młodości. Warto uspokoić jubilatkę i podarować jej coś, co sprawi, że ta okazja zostanie naprawdę dobrze zapamiętana. Przedstawiamy 10 pomysłów na prezent na 30 urodziny dla niej: żony, koleżanki, przyjaciółki.
Prezent dla szwagra na różne okazje Poprzednie Następne
Jeżeli brat waszej żony jest poczciwym facetem, to odpowiednio go doceńcie. W tym tekście przyjrzymy się najciekawszym prezentom dla szwagra. Sprawdź!
Prezent na 50. urodziny dla mężczyzny Poprzednie Następne
Szukasz prezentu na 50. urodziny dla mężczyzny? Zastanawiasz się, jaki będzie oryginalny prezent dla niego na 50. urodziny? Sprawdź!