Elizabeth Arden 5Th Avenue

4,63 z 239516 opinii

Marka Elisbeth Arden powstała w 1909 roku. Kultowe dziś perfumy, czyli 5th Avenue, powstały znacznie później, bo dopiero w 1996 roku. Zwolenniczki 5th Avenue określają ten zapach jako klasyczny, elegancki i ponadczasowy. Kompozycje dostępna w tej kategorii według marki przeznaczona jest dla nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Elisabeth Arden 5th Avenue są symbolem otwartości na nowe przeżycia a także reprezentacją wielokimejskiego stylu życia. Perfumy dostępne w tej kategorii zawierają w sobie nuty i lilaku. Po dłuższej chwili na pierwszy plan wybija się kompozycja mandarynki oraz bergamotki. Samo serce zapachu stanowi połączenie róży bułgarskiej z indyjską tuberozą, które po chwili ustępują brzoskwini i fiołkowi. Aby zapach nie był zbyt słodki, całość kompozycji wzbogacają gałka muszkatałowa oraz goździki. Elisabeth Arden 5th Avenue ocieplona jest przez drzewo sandałowe, irys, drogocenne piżmo tybetańskie oraz bursztyn i słodkie nuty wanilii. Kompozycja zamknięta jest w pięknym, minimalistycznym flakonie przywodzącym na myśl grecką kolumnę. Będzie on stanowił ozdobę każdej toaletki.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Pojemność

-

Nuta zapachowa

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze męskie zapachy na lato 2016 Poprzednie Następne

Najlepsze męskie zapachy na lato 2016

Lato zbliża się wielkim krokami. Sprawdź, jak wybierać letnie męskie perfumy — ranking popularności przygotowany przez nas z pewnością pomoże ci znaleźć odpowiedni zapach.

Najmodniejsze sportowe zapachy dla mężczyzn Poprzednie Następne

Najmodniejsze sportowe zapachy dla mężczyzn

Nieocenioną właściwością perfum jest to, że te idealnie dobrane dostosowują się do naszego trybu życia, podkreślając atuty, które chcemy zaakcentować. Taką cechę wykazują zwłaszcza zapachy sportowe.

Jak dobrać zapach perfum do osobowości? Poprzednie Następne

Jak dobrać zapach perfum do osobowości?

Zapachy, których używamy, są naszą wizytówką, podobnie jak ubiór. Perfumy mogą mówić wiele o swoim właścicielu. Sprawdź, jak dobrać perfumy w taki sposób, aby podkreślały twoją indywidualną osobowość.

Jak wybrać idealne perfumy na lato Poprzednie Następne

Jak wybrać idealne perfumy na lato

Jak wybrać najlepsze perfumy, które będą towarzyszyły nam podczas upalnych dni? Czy warto zmieniać zapach perfum w ciągu roku? Przeczytaj poradnik Ceneo, żeby dowiedzieć się więcej.

5 perfumeryjnych nowości. Jak będzie pachniał 2017 Poprzednie Następne

5 perfumeryjnych nowości. Jak będzie pachniał 2017

5 perfumeryjnych nowości 2017