Drobiazg na mikołajki

4,6 z 127730 opinii
Mikołajki to ulubiony czas dla dzieci. Dostają wówczas całe mnóstwo wymarzonych prezentów, na które czekały cały rok. Przygotowują mleko i własnoręcznie pieczone ciastka oczekując jakiegoś drobiazgu od świętego Mikołaja. Kładą się spać, zostawiając przygotowany posiłek obok kominka w oczekiwaniu, że następnego dnia w tym miejscu będzie czekał na nich prezent. To szczęśliwy czas pełen emocji. A co z dorosłymi? Może warto poczuć się jak dziecko? Każdy przecież lubi zarówno dawać, jak i dostawać prezenty. Nie koniecznie muszą to być drogie, wyszukane podarki. Ważne aby w ich przygotowanie włożyć trochę serca. Przygotujmy ukochanemu mężowi, mamie,babci, przyjaciółce drobiazg na mikołajki i sprawmy szczęście bliskim osobom. Z pewnością wówczas i na nas będzie czekał drobny prezent od Mikołaja.
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach Poprzednie Następne

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach

Właściwa opieka nad chomikiem sprawia, że zwierzątko jest zdrowe i pełne energii. Jak opiekować się chomikiem? Czym karmić gryzonia? Jakie lokum będzie najlepsze? Sprawdź, co musisz wiedzieć przed zakupem chomika.

Jak zorganizować imprezę Halloween? Przegląd najlepszych akcesoriów i gadżetów Poprzednie Następne

Jak zorganizować imprezę Halloween? Przegląd najlepszych akcesoriów i gadżetów

Co by nie mówić o Halloween, jest to doskonały pretekst do przygotowania niezapomnianego przyjęcia. Jeśli organizujesz imprezę tematyczną, sprawdż jakie gadżety mogą Ci się przydać do stworzenia wyjątkowego klimatu.

Jak zorganizować wieczór kawalerski – pomysły Poprzednie Następne

Jak zorganizować wieczór kawalerski – pomysły

Twój brat lub przyjaciel bierze ślub, a ty odpowiadasz za wieczór kawalerski? Sprawdź najlepsze pomysły na wieczór kawalerski i zorganizuj imprezę marzeń.

Przebrania na karnawał: propozycje dla każdego Poprzednie Następne

Przebrania na karnawał: propozycje dla każdego

Czego potrzebujesz, żeby dobrze bawić się na balu? Dobrego przebrania na karnawał. Przeglądamy imprezowe kreacje, zabawne stroje oraz peruki. Sprawdź!

Zabawki dla kota DIY. 5 domowych zabawek dla kota Poprzednie Następne

Zabawki dla kota DIY. 5 domowych zabawek dla kota

Zabawki dla kota DIY dadzą ci frajdę z ich przygotowywania, a twój kot z pewnością będzie z nich niezmiernie zadowolony. Zobacz pomysły na domowe zabawki dla kota własnej roboty.