Contractubex

4,64 z 258126 opinii

Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking oczyszczaczy powietrza Poprzednie Następne

Ranking oczyszczaczy powietrza

W ostatnim czasie wiele się mówi na temat zanieczyszczenia powietrza. Nic więc dziwnego, że na rynku zaczyna przybywać oczyszczaczy powietrza. Zakup takiego urządzenia do spory wydatek. Jeżeli nie chcesz, żeby oczyszczacz powietrza wyczyścił Twój portfel, sprawdź ranking najlepszych oczyszczaczy powietrza od Ceneo.pl.

Detoks sokowy krok po kroku Poprzednie Następne

Detoks sokowy krok po kroku

Kilkudniowa dieta sokowa to jedna z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu. W krótkim okresie czasu, spożywając tylko soki i płynne koktajle pozbywamy się toksyn i nadmiaru wody z organizmu. Tego typu detoks jest doskonałym „rytuałem” przejścia na zdrowy tryb życia. W artykule wyjaśniamy jak rozpocząć dietę, przygotowaliśmy też kilka zasad, o których nie możecie zapomnieć.

Jak wybielić zęby produktami spożywczymi Poprzednie Następne

Jak wybielić zęby produktami spożywczymi

Wiele z nas marzy o lśniącym białym uśmiechu i mocnych zębach. Jak uzyskać ten efekt dzięki produktom spożywczym?

Biała śmierć. Czy naprawdę cukier jest niezdrowy? Poprzednie Następne

Biała śmierć. Czy naprawdę cukier jest niezdrowy?

Na temat cukru krąży wiele historii. Jedne z nich mówią, że cukier to biała śmierć i prowadzi do destrukcji naszego organizmu powodując różne choroby. Drugie natomiast dowodzą, że cukier może być elementem zbilansowanej diety.

Jak radzić sobie ze smogiem?  Musisz mieć te produkty Poprzednie Następne

Jak radzić sobie ze smogiem? Musisz mieć te produkty

W sprawie zanieczyszczenia powietrza pojawia się coraz większa świadomość. Może ono wpływać na nasze codzienne funkcjonowanie, a co najważniejsze na zdrowie. Co powinniśmy posiadać, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości związanych ze smogiem? Przeczytaj to zestawienie!

Zdrowie - opinie