Ciąża 1 Miesiąc

4,6 z 34097 opinii

Delikatesy - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Gotowanie ryżu w parowarze Poprzednie Następne

Gotowanie ryżu w parowarze

Ryż jest podstawą wielu potraw. Jeżeli masz ochotę na ryż ugotowany na parze, ale nie wiesz, jaki sprzęt do tego jest najlepszy, to niecznie odwiedź nasz artykuł przygotowany przez Ceneo.pl Podpowiadamy, jaki parowar jest idealny do przygotowania takich dań.

Zestaw podstawowych noży w twojej kuchni Poprzednie Następne

Zestaw podstawowych noży w twojej kuchni

Nóż to podstawowe narzędzie w każdej kuchni- bez niego nie ma mowy o przygotowaniu posiłku. Sam w sobie służy do krojenia, siekania, szatkowania, obierania i filetowania. Należy jednak pamiętać, że jeden nóż nie sprosta tym wszystkim zadaniom. Z drugiej strony nie potrzebujemy dziesiątek różnych ostrzy, a jedynie solidnego, wykonanego z dobrych materiałów podstawowego zestawu. Oto nasz subiektywny wybór noży, niezbędnych w każdej kuchni.

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe? Poprzednie Następne

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe?

Prawidłowe nawyki żywieniowe to klucz do sukcesu- utrzymania prawidłowej wagi i atrakcyjnej sylwetki przez lata. Większość z nas wyniosła z domu lub nabyła na przestrzeni lat wielu niewłaściwych zwyczajów, których trudno się pozbyć. Jednak nie wszystko stracone- są sposoby, które pomogą w tej trudnej zmianie. Pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno, by zmienić coś w swoim życiu.

Dieta kopenhaska — dla kogo? Poprzednie Następne

Dieta kopenhaska — dla kogo?

Dieta kopenhaska — z jednej strony jest bardzo restrykcyjna, a z drugiej niesamowicie skuteczna.

3 proste przepisy na sałatkę z makaronem Poprzednie Następne

3 proste przepisy na sałatkę z makaronem

Zbliża się wiosna. Nawet jeśli nie udało się zrealizować noworocznych postanowień, teraz jest dobry czas, by znów podjąć walkę. Oto 3 proste przepisy na smaczne i pożywne sałatki z makaronem. Dobry pomysł dla zabieganych - przygotujesz je błyskawicznie!