Adobe Acrobat Pro

4,6 z 79674 opinii
Komputery
54
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki tablet do czytania wybrać? Poprzednie Następne
Rynek e-booków rozwija się bardzo intensywnie. Równolegle ze sprzedażą e-booków rośnie zainteresowanie urządzeniami, na których można je wyświetlać – a więc czytnikami i tabletami. Dziś skupimy się na poszukiwaniach najlepszego tabletu do czytania.
Jaki laptop do pracy biurowej? Wybieramy najciekawsze laptopy biznesowe Poprzednie Następne
Zobacz, na co należy zwrócić uwagę, kupując laptop do pracy biurowej, oraz jakie modele spełnią twoje oczekiwania.
W czym przenosić laptopa? Poprzednie Następne
Urządzenia elektroniczne, a w szczególności laptopy powinny być odpowiednio zabezpieczone podczas przenoszenia. W naszym poradniku postaramy się odpowiedzieć na pytanie co lepsze do przenoszenia: torba czy plecak?
Ranking monitorów Poprzednie Następne
Chcesz kupić nowy monitor, ale nie możesz zdecydować się jaki będzie dla ciebie najlepszy? Przygotowaliśmy dla ciebie szereg przydatnych porad, a także ranking najlepszych monitorów! Sprawdź nasze propozycje!
Ranking najlepszych kart graficznych Poprzednie Następne
Wybór karty graficznej nie jest zadaniem łatwym i przyjemnym dla osoby, która nie interesuje się wszystkimi specyfikacjami technicznymi. A mimo wszystko podzespół ten jest nam bardzo potrzebny do codziennej pracy. W rankingu kart graficznych prezentujemy te, które są popularne oraz wysoko oceniane przez użytkowników. Warto wspomnieć, że aktualizujemy go na bieżąco.
Jaki bluetooth do PC? Poprzednie Następne
Moduł Bluetooth do laptopa jest niezwykle przydatny, ponieważ umożliwia podłączanie wielu zewnętrznych urządzeń. Podpowiadamy, jaki bluetooth do komputera PC będzie najlepszym wyborem.
Klawiatura mechaniczna do 100 zł. Jaką wybrać? Poprzednie Następne
High-endowe klawiatury mechaniczne potrafią kosztować kilkaset złotych, co często dla graczy jest barierą nie do przeskoczenia. Szukasz klawiatury mechanicznej do 100 zł? Zobacz, jaka klawiatura mechaniczna do 100 zł będzie najlepsza.
Jak wybrać najlepszy laptop do nauki? Poprzednie Następne
Laptop dla dziecka jest nie tylko świetnym narzędziem do rozrywki, ale także nieocenioną pomocą do nauki. Zobacz, jak wybrać laptop do nauki.
Klawiatura dla leworęcznych - czy rzeczywiście jest potrzebna? Poprzednie Następne
Jesteście osobami leworęcznymi i szukacie sposobów na zwiększenie komfortu korzystania z komputera? Na szczęście jest parę opcji, które w jakimś stopniu pomogą rozwiązać wasz problem. W tym tekście zastanowimy się, czy specjalne klawiatury dla leworęcznych są potrzebne?
Drukarki z tanim tuszem. Ranking najlepszych Poprzednie Następne
Drukujecie dużo i ciągle musicie wymieniać tusze? Podpowiadamy wam, jak nie stracić przy tym zbyt dużo pieniędzy.Kupno nowej drukarki tak naprawdę nie stanowi w...