Sklepy rowerowe Łódź

Przygotowaliśmy dla Ciebie top trzy sklepy rowerowe w mieście Łódź. Sprawdź ofertę i wybierz swój ulubiony model. Wybierając rower jako środek komunikacji, dbasz o swoje zdrowie, a także o środowisko. Możesz dobrać kolorowe dodatki jak koszyk czy błotniki. Dla większej wygody zaopatrz się w żelowy pokrowiec na siodełko. Pamiętaj również o blokadzie rowerowej, aby zabezpieczyć rower przed kradzieżą.

Kontakt

4activ
Adres: Generała Jarosława Dąbrowskiego 17/21, 93-177 Łódź
Telefon: 698 646 447

Kontakt

Solpol - RTV, AGD, meble, aparaty, konsole i inne
Adres: Galeria Art Dom, Marcina Kasprzaka 3, 91-078 Łódź
Telefon: 426 309 063

Kontakt

Empik
Adres: Piłsudskiego 15/23, 90-368 Łódź
Telefon: 22 462 72 50

Rowery w Łodzi

Szukasz niezawodnego roweru, który spełni wszystkie twoje oczekiwania? A może chcesz znaleźć wyjątkowy rower na prezent? Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą, z naszego artykułu dowiesz się, jakie są najlepsze sklepy rowerowe w Łodzi. Dzięki stworzonym przez nas krótkim charakterystykom sklepów, wybierzesz ten, który będzie najbardziej ci odpowiadał i z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.


czytaj więcej

Łódź to duże, bardzo przyjazne rowerzystom miasto. Zupełnie nie musimy martwić się o to, że nie znajdziemy sklepu rowerowego, spełniającego nasze oczekiwania. W mieście znajdziemy mnóstwo wyjątkowych miejsc z bogatym asortymentem, najlepszymi rowerami i markowymi akcesoriami, rozlokowanych nie tylko na Śródmieściu.

Warto sprecyzować nieco nasze oczekiwania, możemy wybrać m.in.:

  • rower miejski - do jazdy po mieście, zapewniający komfort i wygodne poruszanie się po drogach i ścieżkach rowerowych
  • rower górski - idealne w bardziej wymagającym terenie
  • rower elektryczny - posiadający elektryczne wspomaganie, sprawdzający się w różnych warunkach i na różnym rodzaju nawierzchni.

Powinniśmy zastanowić się, jak zamierzamy użytkować nasz rower. Ważne jest po jakiej nawierzchni i w jakim terenie poruszać będziemy się nim najczęściej, a także jakie konkretne oczekiwania mamy wobec roweru. Jeśli jednak nie potrafimy sprecyzować swoich potrzeb, z pewnością pomoże nam w tym fachowy personel sklepu. Najczęściej polecane sklepy rowerowe w Łodzi to:

  • Be-Bike – to sklep tworzony przez pasjonatów, odznaczających się wiedzą i profesjonalizmem swoich usług. Be-Bike to zarówno bardzo dobrze wyposażony salon rowerowy, jak i profesjonalny serwis. Oferuje firmowe rowery i akcesoria rowerowe. Właściciele służą pomocą i potrafią doskonale doradzić klientowi w kwestiach doboru roweru, jego użytkowania i konserwacji. Sklep znajduje się na ul. Krzemienieckiej 2.
  • Exim-Bike – należy do sprawdzonej sieci sklepów rowerowych. Oferuje ponad 300 modeli rowerów i akcesoria wiodących marek. Daje również możliwość szerokiego wyboru części oraz skorzystania w razie potrzeby z serwisu rowerowego na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani sprzedawcy i serwisanci zapewniają fachowe doradztwo i opiekę nad sprzętem. Sklep oferuje także idealnie dopasowaną do ciebie odzież rowerową. Sklepy Exim-Bike znajdują się w Łodzi na ul. Łagiewnickiej 121 i ul. Św. Teresy 106a.
  • Bikemia – to sklep posiadający szeroki wybór rowerów, części, akcesoriów i odzieży rowerowej. Bardzo bogata i zróżnicowana oferta sklepu zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Sklep oferuje także rowery BMX oraz stworzone do nich specjalne części i akcesoria. Obsługa sklepu to ludzie doświadczeni, którzy chętnie doradzają w wyborze, a także posiadają niezbędną wiedzę na temat rowerów, ich eksploatacji oraz sposobów konserwacji, dzięki którym właściciel będzie cieszył się sprzętem przez długie lata. Sklep znajduje się na ul. Wydawniczej 1/3.

Warto sprecyzować swoje oczekiwania jeszcze przez odwiedzeniem wybranego sklepu, ale jeśli masz z tym problem, nie musisz się martwić. W przedstawionych sklepach znajdziesz sprzedawców i serwisantów z wiedzą i doświadczeniem, którzy pomogą dokonać ci dobrego wyboru.