Sklepy rowerowe Gdańsk

Zapoznaj się z poniższą ofertą najlepszych sklepów rowerowych w Gdańsku i wybierz rower dla siebie. W przedstawionych sklepach rowerowych znajdziesz również akcesoria i dodatki do rowerów. Jeżdżenie na rowerze poprawia kondycję, kształtuje sylwetkę, a także dobrze działa na Twoje zdrowie, co więcej jest to przyjemny sposób na spędzenie wolnego popołudnia.

Kontakt

Cyklisci.com
Adres: Świętokrzyska 58A, 80-180 Gdańsk
Telefon: 583 066 616

Kontakt

Salon Rowerowy KROSS szprychy.com Gdańsk Morena
Adres: Rakoczego 19, 80-171 Gdańsk
Telefon: 572 662 013

Gdańsk - rowerowa stolica północy

Jeśli jesteś z Trójmiasta i w nadchodzącym ciepłym sezonie zamierzasz przerzucić się dwuśladu na jednoślad to nie powinieneś mieć najmniejszego problemu ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego roweru. Północna Polska jest miejscem przyjaznym rowerzystom, powstają coraz to nowe ścieżki, w okolicach Trójmiasta i na Kaszubach organizowanych jest mnóstwo imprez rowerowych, a rynek jest obfity w wiele profesjonalnych sklepów z bicyklami. Wybór jest ogromny więc przed zakupem powinieneś rozważyć jakiego roweru tak naprawdę potrzebujesz.


czytaj więcej

  • Zamierzasz jeździć po Gdańsku, po otoczonych zabytkami drogach i ścieżkach rowerowych Głównego Miasta oraz nadmorskich deptakach? Potrzebujesz zatem roweru typowo miejskiego.
  • Będziesz się poruszać pomiędzy Sopotem, Gdynią i Gdańskiem? Rower ma Ci posłużyć to przemieszczania się ze stolicy pomorza na Kaszuby i z powrotem? W takim razie potrzebujesz roweru szosowego przystosowanego do jazdy po asfalcie – umożliwi Ci on dotarcie do najodleglejszych zakątków Pomorza.
  • Chcesz wpakować rower do bagażnika, wyjechać za miasto i pojeździć rowerem po znanych z ludowych pieśni kaszubskich lasach? Musisz zatem poszukać sobie solidnego roweru górskiego wyposażonego w szerokie opony.

Oczywiście w wielu profesjonalnych sklepach powinieneś znaleźć rowery różnego rodzaju, a w razie wątpliwości na pewno z pomocą przyjdzie Ci ktoś z obsługi.

Polecane sklepy rowerowe – Gdańsk

Jeśli rozglądasz się za dobrym sklepem rowerowym w Twojej najbliższej okolicy to poniżej znajdziesz kilka pozycji, które powinny Cię zainteresować.
  • Wysepka – jest to sieć sklepów i serwisów rowerowych utrzymująca się na polskim rynku już całkiem długo bo od 1991 roku! To prawie 30 lat! W ich sklepach dostępne są najznamienitsze marki rowerowe i modele przeznaczone do różnych rodzajów jazdy. Ponadto poza rowerami w sklepach Wysepki można się zaopatrzyć w wysokiej jakości części rowerowe, akcesoria, odzież dla cyklistów lub można oddać swój jednoślad do serwisu. Sklep znajduje się w Oliwie na ulicy Grunwaldzkiej 470.
  • Cykliści.com – to firma o naprawdę długiej tradycji. Na początku lat 80tych był to jedynie warsztat rowerowy, obecnie jest to sklep o bogatym wyposażeniu. Na ich stronie internetowej dostępne jest ponad 5000 pozycji towarowych i codziennie pojawiają się nowe. Zakupić można rowery, kaski, części rowerowe, rozmaity sprzęt, całe koła lub samo ogumienie i wiele innych. Istnieje również możliwość zreperowania zepsutego roweru jako, że blisko 40letnia tradycja warsztatu jest u cyklistów wciąż żywa. Sklep znajduje się na ulicy Pierwszej Brygady 18.
  • Drerowery – jest to firma prowadzona przez pełnych rowerowej pasji młodych ludzi. W swoich zasobach mają rowery wszystkich rodzajów, a także kaski, odzież specjalistyczną, akcesoria i części rowerowe. Nie jest to tylko i wyłącznie sklep ale również serwis w którym można liczyć na pomoc udzieloną przez prawdziwych wyczynowych kolarzy. W Gdańsku ich sklep znajduje się na Suchaninie, na ulicy Schuberta 1A.

Sklepów rowerowych w Trójmieście oraz w samym Gdańsku jest oczywiście o wiele więcej, lecz te wymienione powyżej są znane z produktów wysokiej jakości i konkurencyjnych cen. Jeśli do tej pory jeszcze zastanawiałeś się czy kupić rower czy nie to przeglądając bogate oferty wymienionych powyżej firm powinieneś natychmiast wyjść z domu i rozejrzeć się za jednośladem stworzonym dla Ciebie! Gdy zaś już będziesz w jego posiadaniu to dziesiątki imprez dla rowerzystów takich jak MTB Pomerania Festival, Kaszebe Runda i wiele innych będą stały dla Ciebie otworem. Jest to świetna i zdrowa zabawa dla każdego!