Dziękujemy za udział w konkursie

WYNIKI KONKURSU W RAMACH GŁOSOWANIA WYBÓR UŻYTKOWNIKÓW

Wśród osób głosujących na swoje ulubione sklepy w terminie od 3 do 30 września 2018 r. przeprowadzony został konkurs.
 Pytaliśmy internautów, dlaczego korzystają z Ceneo.
Poznaliśmy już zwycięzców

NAJLEPSZE ODPOWIEDZI W KONKURSIE

"Korzystam z Ceneo bo …"

Zestaw zawierający: Samsung Galaxy Tab A 7.0, Samsung Galaxy J3 8GB, CANON Selphy CP1300 i Doogee Smart Cube P1 wygrał:

Grzegorz M.

"Bo jest najskuteczniejszą, jak sprawdziłem, i mającą w bazie najwięcej produktów polską porównywarką. Pozwala nie tylko znaleźć sklep z najtańszą ofertą, ale i ocenić wiarygodność sprzedającego; porównując Ceneo z samodzielnym wyszukiwaniem - należy podkreślić, że w Ceneo nie znajdzie się żadna forma-krzak, nie natrafiłem też za pośrednictwem tej platformy nigdy na żadnego oszusta; wyniki z samodzielnych wyszukiwań zaś są albo nieaktualne, albo "podkręcone" geograficznie, albo podejrzane - a tu pełna gwarancja, że zakup dojdzie do skutku. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, a przy okazji Ceneo pomaga oszczędzić wiele czasu. Może to niewiele słów, ale jakże wiele zakupowej jakości - a przecież o to w e-handlu chodzi!"

Zestaw zawierający: Samsung Galaxy Tab A 7.0 i Xiaomi Redmi 4X Dual SIM 32GB wygrała:

Martyna K.

"Korzystam z Ceneo bo…„Kupować korzystnie” to moje motto życiowe! Z Wami to możliwe i bezproblemowe! Jesteście mojego oszczędzania źródłem weny. Nie ukrywam - lubię sobie przed zakupami w necie porównać u Was ceny! Chętnie sprawdzam gdzie warto kupować i czytam opinie, wyciągając z nich wnioski bardzo pilnie! Bezpiecznie, szybko i wygodnie, kupię z Wami nowy telewizor, czajnik i spodnie! Takie zakupy to przyjemność dla mnie czysta, gdy zapłacić muszę sto, a nie złotych trzysta!"

Aparat Fujifilm lnstax Mini wygrali:

Karolina K.

"Tak porówna nam ceny,
Że my już wszystko wiemy
CENEO! CENEO! CENEO! CENEO!
Nie wiem, gdzie kupić mogę
Na CENEO więc wchodzę
CENEO! CENEO! CENEO! CENEO!
Ludzie dają opinie
Zły sklep się nie wywinie
CENEO! CENEO! CENEO! CENEO!
Zatem nikt nie zaprzeczy
Kupić nie idzie rzeczy
Bez CENEO! CENEO! CENEO! CENEO!"

Arkadiusz P.

"To najlepszy serwis, gdzie nie tylko mogę znaleźć interesujący sprzęt, ale również odnaleźć go w najniższej cenie. Dodatkowo dzięki opiniom innych użytkowników można poczytać realne opinie i przeanalizować + i -- konkretnego modelu oraz w szybki sposób dotrzeć do interesujących mnie danych technicznych, czy zdjęć produktu. Mało? Wszystkie transakcje zawierane na ceneo są ubezpieczone, więc mam pewność, że dostanę konkretny towar, a nie cegłę czy ziemniaka. Dodatkowo mam wrażenie że transakcje zawierane przez serwis ceneo mają nie tylko realną ochronę, ale "niewidoczne zalety" w postaci większej staranności sklepów, celem uzyskania jak najlepszych opinii. Mając ceneo wiem, że zawszę znajdę właściwy produkt w idealnej cenie."

Patrycja K.

"Ceneo jest wspaniałe, bo wszystko jest mi podane. Opinia, jakość, cena tutaj to nie ściema. Zanim kupię produkt, ceneo powie czy warto inwestować, by później nie żałować. Przepłacać nie muszę, wiem, gdzie najtaniej, bo wszystko jest tu wypisane."

Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB wygrali:

Jacek P.

"Szukam dobrych cen oraz wiarygodnych, sprawdzonych sklepów. I ta właśnie wiarygodność, solidność sprzedawcy okazuje się być najważniejszą, gdy mam zamiar kupić wymarzony sprzęt, na który wydaję nie raz ostatni grosz :-) Nie ma tu miejsca na przypadek, więc szukam tego co najlepsze. W tym poszukiwaniu musi mi ktoś pomóc, doradzić, przedstawić opinie innych kupujących. Tego wsparcia udziela mi właśnie wyszukiwarka Ceneo. Od lat."

Maciej M.

"Korzystam z Ceneo, bo dzielnie odwala za mnie huk mozolnej pracy, przesiewając w locie tysiące ofert, by wskazać mi tę NAJ: najtrafniejszą, najekonomiczniejszą i najdogodniejszą. A ja sobie potem tylko komfortowo klikam - i mam: i luksus wyboru, i wygodę obsługi, i wymarzony towar. Doprawdy, czyż potrzeba czegoś więcej?"

Aleksandra T.

""Szybko klika, wciska enter, wchodzi na Ceneo tata,
Coś scrolluje, pewnie szuka opon do naszego Fiata.
Mama stuka w klawiaturę i pojawia się ta strona,
Tata łapie się za głowę, wypłata cała stracona!
Bowiem ona na Ceneo nie próżnuje i poluje:
Buty, lampy, szminki, książki wciąż kupuje i kupuje!
Wchodzę na Ceneo ja i wybieram- Komputery:
Myszki, dyski, procesory i drukarki, i skanery.
I nasz pies gdyby miał kciuki, pewnie też by dostał weny,
Szperał, gmerał na Ceneo no i porównywał ceny.
Na Ceneo kupisz wszystko i do tego płacisz mało,
wszystkie sklepy zaufane, więc porównuj i bierz śmiało!" "

Konrad P.

"To najlepsza porównywarka i wyszukiwarka produktów. Bez tej strony nie miałbym jak żyć na internecie. Mogę łatwo,szybko i sprawnie,poznać ceny z rożnych sklepów i dzięki temu nie tracę czasu na poszukiwania. Ceneo to sprawna machina,która ułatwia życie mi,mym przyjaciołom i wszystkim internetowym zakupowiczom. Jest to zaufana marka , na której mogę poznać nie tylko ceny różnych produktów,ale tez opinie ludzi z całej Polski. Mógłbym nazwać Ceneo taką baza danych jak wikipedia, tylko tam mamy informacje i dokładne opisy co czym jest,tutaj mamy to samo,ale dla sprzętów i technologii. Bez Ceneo,ludzie marnowaliby za dużo czasu na poszukiwania. Zaoszczędzony czas dzięki ceneo, mogę przeznaczyć na relaks,życie prywatne i rodzinę. To Ceneo sprawia,że moje kontakty i inne wykonane rzeczy staja się lepsze i szybsze. Czy mogę nazwać Ceneo swym nawet przyjacielem? Co z tego, że to strona internetowa? Za ta stroną stoi masa ludzi ,która ułatwia innym życie, a to właśnie przyjaciele dają nam chęci do innych spraw i wsparcie i Ceneo to właśnie czyni. Dziękuje ,że istnieje Ceneo, które jest proste,szybkie i dobrze skonstruowane."

Małgorzata D.

"Bo jest jak moja babcia - zawsze wie gdzie najtaniej.
Bo jest jak moja mama - sprawdzi wszystko za mnie i da gotowe rozwiązanie.
bo jest jak moja córka - zawsze podsunie mi pomysł na zakup kolejnej atrakcyjnej i bardzo niezbędnej rzeczy.
;)"


Dowiedz się więcej o Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl

Skrypt podmieniający poszczególne sekcje z /lp/RANKING-ELEMENTS