Tyson

Tyson jest już od 2 lat w schronisku. Został oddany przez właściciela. Ma 7 lat. To bardzo wesołe psisko – uwielbia wygłupiać się przy człowieku. Bardzo bystry, szybki, czujny. Do opiekuna oddany i kochający.

Ciapa

Ciapka to miła 8-letnia sunia. Jest aktywna i bardzo radosna. Szybko przywiązuje się do opiekuna. Jest towarzyska w stosunku do innych psów. Chętnie chodzi na spacery i uwielbia się bawić.

Luna

Luna ma 7 lat. Była już kilkukrotnie adoptowana, ale nie odnalazła dotąd swojego miejsca. Lubi być ciągle w ruchu – biegać za piłkami, kąpać się w wodzie czy spacerować z człowiekiem. Zgodna z innymi psami.

Kora

Kora ma 14 lat. Na starość oddano ją do schroniska. Jest sunią w typie jamnika. Kora jest wpatrzona w człowieka, bardzo kontaktowa. Chce być ciągle przytulana i głaskana i widać, że sprawia jej to ogromną przyjemność. Nie jest konfliktowa w stosunku do innych psów. Lubi dzieci.


Morris

Morris ma około 4 lata. Uwielbia spacery i zabawy – na dworze szaleje i chętnie bawi się z człowiekiem. Wesoły, otwarty, ale potrzebujący aktywnej osoby, która go wychowa. Nie nadaje się do innych psów.

Bella

14-letnia sunia nieco w typie cocker spaniela. Jest aktywna jak na swój wiek – uwielbia spacery. Chętnie się przytula do człowieka. Nie nadaje się do innych zwierząt – powinna być psią jedynaczką.

Rafik

Rafik to mały psiak o dość masywnej budowie. Został znaleziony. Przez kraty groźnie szczeka, ale gdy zabierze się go na spacer, to okazuje się, że to przemiły psiak. Grzeczny, nieco strachliwy. Potrzebuje spokojnego domu.

Zbój

Zbój to około 7-letni samiec. Jest bardzo miły w stosunku do ludzi, ale nie przepada za towarzystwem innych psów. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia być głaskany.

Bąbel

Bąbel to starszy psiak delikatnie przypominający labradora. Długo przebywał na naszej izolatce z powodu choroby. Aktualnie jest gotowy do adopcji. Miły, łagodny, spokojny. To niesamowity łasuch!

Rózia

Rózia ma około 12 lat. Trafiła do schroniska strasznie zaniedbana – łysa, z chorą skórą i chuda. Udało nam się jej pomóc i teraz to zupełnie inny psiak. Jest wesoła i otwarta. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Jest bystra i chętna do nauki.