RANKING PRODUCENTÓW

Po raz pierwszy w ramach corocznego podsumowania Zaufanych Opinii serwis Ceneo.pl publikuje ranking Najlepszych Producentów działających na polskim rynku. 

Przedstawiamy zestawienie trzech najlepszych i najpopularniejszych Producentów opracowany na podstawie opinii ich produktów zebranych we wszystkich kategoriach Ceneo.pl. 

 Każdy z nich otrzymał tytuł PRODUCENT ROKU w swojej kategorii. Kryteria przyjęte do oceny to średnia uzyskanych ocen (min. 4,5 gwiazdki), liczba zebranych opinii produktów, dostępność w jak największej liczbie sklepów oraz data pojawienia się na Ceneo.pl (najwcześniej z początkiem 2017 roku).

O nas

Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 11 mln internautów! Na Ceneo.pl można znaleźć ponad 16 mln ofert z ponad 17 tys. sklepów! Ceneo.pl jest też największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

Zaufane Opinie

Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” jest największym i najstarszym programem badającym wiarygodność internetowych sklepów w Polsce. System opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w sklepie internetowym.
 

© 2017 Ranking Ceneo. All Rights Reserved. Ceneo.pl