RANKING e-ZAKUPÓW 2016 CENEO.pl

Tegoroczna, siódma już, edycja naszego rankingu ma nową, rozszerzoną odsłonę. Nagrodziliśmy w sumie ponad 40 sklepów w 14 kategoriach, przyznając im brązowe, srebrne i złote Laury Zaufanych Opinii.

Obok kategorii branżowych, doceniliśmy także najlepszą sprzedaż w serwisie Ceneo.pl oraz sklepy, które dopiero niedawno zadebiutowały w naszym serwisie. Swoją nagrodę - Wybór Użytkownika przyznali także klienci, którzy przez dwa tygodnie głosowali na swoje ulubione e-sklepy. W rankingu e-Zakupów 2016 Ceneo.pl nagrodziliśmy również firmy dostawcze, które cieszą się najlepszą opinią wśród użytkowników oraz najpopularniejsze produkty na Ceneo.pl

RANKING e-SKLEPÓW

Poznaj najlepsze sklepy internetowe - dzięki Zaufanym Opiniom użytkowników Ceneo.pl wiemy, które s nich są wiarygodne i bezpieczne

RANKING PRODUKTÓW

Sprawdź najlepsze, najpopularniejsze produkty rekomendowane przez użytkowników i serwis Ceneo.pl

RANKING DOSTAWCÓW

Zobacz, które firmy dostawcze zostały wyróżnione za niezawodne, szybkie i bezproblemowe dostarczanie zamówień do klientów.

RAPORT eZakupy 2016

O nas

Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 7 mln internautów! Na Ceneo.pl można znaleźć ponad 16 mln ofert z ponad 6 tys. sklepów! Ceneo.pl jest też największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

Zaufane Opinie

Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” jest największym i najstarszym programem badającym wiarygodność internetowych sklepów w Polsce. System opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w sklepie internetowym.

© 2016 Ranking Ceneo. All Rights Reserved. Ceneo.pl