RANKING e-SKLEPÓW CENEO.pl

W 8 zestawieniu najlepiej ocenianych przez klientów sklepów internetowych, zwycięzcy wyłonieni zostali na podstawie 2,5 mln ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu Ceneo.pl w okresie w okresie od września 2016 roku do października 2017 roku . Nagrodzonych zostało 42 sklepy w 14 kategoriach.

Ocenie podlegało 3500 sklepów, podzielonych na 11 kategorii branżowych. Dodatkowo nagrodziliśmy także najlepsze sklepy w usłudze "Kup na Ceneo", oraz najlepsze tegoroczne "Debiuty". Całości dopełnia "Wybór Użytkowników" oparty o głosowanie internautów.

W ocenie brano pod uwagę średnią liczbę opinii, średnią ocen uzyskanych w opiniach (min. 4,5 gwiazdki), udział opinii pozytywnych (min. 90%), udział opinii zablokowanych za nadużycia (nie więcej niż 10%) oraz pozytywną weryfikację w testach poprawności instalacji skryptów. Do finału zakwalifikowano wyłącznie sklepy, które miały zachowaną ciągłość ocen.

O nas

Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 11 mln internautów! Na Ceneo.pl można znaleźć ponad 16 mln ofert z ponad 17 tys. sklepów! Ceneo.pl jest też największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

Zaufane Opinie

Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” jest największym i najstarszym programem badającym wiarygodność internetowych sklepów w Polsce. System opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w sklepie internetowym.
 

© 2017 Ranking Ceneo. All Rights Reserved. Ceneo.pl