header

Darmowa aplikacja
ułatwiająca zakupy w sieci.

Pobierz i sprawdź
Poczuj radość z zakupów.

o_aplikacji
O APLIKACJI
Ulubione produkty i sklepy zawsze pod ręką? Sprawdź aplikację Ceneo!
Dzięki naszej aplikacji:

  • Płacisz mniej
  • Wybierasz szybciej
  • Kupujesz bezpieczniej
  • Dostajesz więcej

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce, skupiającym ponad 18 000 sklepów internetowych. Pobierz aplikację i sprawdź jej możliwości!

Jedna aplikacja. Wiele możliwości. Poznaj je.

skaner

Skaner kodów kreskowych

Robisz zakupy i zastanawiasz się czy cena, którą widzisz w sklepie jest korzystna? Sprawdź to dzięki naszej aplikacji! Zeskanuj kod kreskowy i dowiedz się, gdzie dany produkt kupisz najtaniej. Jednym kliknięciem.
Visual-search

Wyszukiwanie obrazem

Jesteś w restauracji i podoba Ci się lampa przy Twoim stoliku. Pasowałaby idealnie do Twojego mieszkania! Zrób zdjęcie i wyszukaj dowolny produkt w bazie tysięcy polskich i zagranicznych sklepów.
alerty cenowe

Alerty cenowe i historia cen

Chcesz kupić przedmiot, którego cena nie mieści się w Twoim budżecie? Ustaw alert cenowy, a my powiadomimy Cię, kiedy produkt osiągnie akceptowalną dla Ciebie cenę. Dzięki historii cen sprawdzisz również trend i dowiesz się, kiedy jest najlepszy moment na zakup.
elipsa4

Ulubione

Szukasz prezentów dla rodziny, ale dodawanie do jednej listy perfum dla mamy i galanterii skórzanej dla taty nie jest wygodne? Skorzystaj z funkcji ULUBIONE w aplikacji Ceneo! Twórz listy i nazywaj je jak chcesz, aby łzakupy były jeszcze łatwiejsze.

opinie

Opinie użytkowników

Czy tak jak większość Polaków sprawdzasz opinie o produktach w Internecie? W Ceneo dbamy o najwyższą jakość opinii użytkowników. W aplikacji przy każdym produkcie znajdziesz sekcję z opiniami, które użytkownicy mogą dodać dopiero po zakupie przedmiotu. Dzięki temu masz pewność, że opinia jest wiarygodna i zgodna z prawdą.
kup teraz

Kup Teraz

Zakładanie kont w różnych sklepach i zapamiętywanie wielu haseł potrafi być uciążliwe. Dzięki opcji "Kup Teraz" w aplikacji Ceneo kupisz produkty w tysiącach sklepów posiadając tylko jedno konto!
karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe

Czy ma Pan/Pani kartę lojalnościową? Na pewno często słyszysz takie pytanie przy kasie, a portfel pęka od nich w szwach. W aplikacji Ceneo masz dostęp do wszystkich swoich kart w jednym miejscu – wygodnie, szybko i również bez Internetu.
udostępnanie aplikacji

Udostępnianie aplikacji

Jeśli udostępnisz link znajomemu, który pobierze aplikację otrzymasz aż 100 CeneoPunktów. Twój znajomy, który zaloguje się do aplikacji po jej pobraniu otrzyma od nas 50 CeneoPunktów. Proste? To nie wszystko, bo możesz udostępnić link aż 10 osobom, czyli otrzymać łącznie 1000 CeneoPunktów.
ceneolokalnie

Ceneo Lokalnie

Co zrobić z używaną odzieżą, meblami czy sprzętem RTV, który wciąż działa i szkoda go wyrzucić? Najlepiej sprzedać! Aby to zrobić, nie musisz szukać stron, które się tym zajmują - kliknij "Dodaj ogłoszenie" w aplikacji i w kilka chwil wystaw przedmiot na sprzedaż.