ZIMOWE SZALEŃSTWO

BĄDŹ NAJLEPSZY NA STOKUTANIE NARTY

Ponad siedem tysięcy nart na Ceneo to idealna okazja by znaleźć coś na początek swojej zimowej przygody. Znajdziemy tutaj narty dla zawodowców, dla dzieci  i dla amatorów.
TANIE DESKI SNOWBOARDOWE

Deski snowobardowe dostępne w tej kategorii odpowiedzą na potrzeby potrzeby miłośników białego szaleństwa bez względu na to czy dopiero zaczynają oni swoją przygodę ze snowboardem czy też mają za sobą wiele sezonów na stoku.
TANIE SANKI I ŚLIZGACZE

Zima pomimo swojej mroźnej aury potrafi zachęcić do spędzania czasu z dala od domu. Pomagają w tym wszelkiego rodzaju akcesoria pozwalające wykorzystać śnieżny krajobraz. Dla dzieci śnieg widoczny za oknem momentalnie staje się zachętą do wyjścia na sanki lub ślizgacz.

TANIE ŁYŻWY

Czy wiesz jaki zimowy sport pozwoli Ci spalić nawet 500 kalorii w godzinę? Jazda na łyżwach! Przy lodowiskach zazwyczaj można wypożyczyć sprzęt z wypożyczalni, ale jeśli jeździsz często, ich zakup szybko się zwróci.

ODZIEŻ ZIMOWA

Niezależnie czy jeździmy po alpejskich trasach czy pokonujemy pobliskie pagórki absolutną podstawą tego sportu jest ciepłe, nieprzemakalne ubranie, dodatki oraz odpowiednio dopasowane buty