Gazetka Hebe


Zobacz najnowszą ofertę sklepu w najlepszych cenach i szerokim wyborem produktów! Każdego dnia czekają na ciebie niesamowite promocje!Gazetka promocyjna Hebe

"Zapachy -60%"

ważna od 12-04-2018 do 25-04-2018

W najnowszej gazetce znajdziesz:
  • Wszystkie zapachy (nie dot. zestawów) do -60%
  • Veet trymer do ciała i twarzy  69,99 zł
  • Bourjois cała marka  -40%  (bez karty hebe -20%)
  • Lirene cała marka -30%  (bez karty hebe -20%)


Drogerie Hebe to najlepszy wybór dla zdrowia i piękna!

Marka Hebe od początku swojej obecności na rynku pragnie w najlepszy możliwy sposób odpowiadać na potrzeby kobiet i mężczyzn w świecie zdrowia i piękna, pomagając im być jeszcze piękniejszymi, szczęśliwszymi i pewnymi siebie ludźmi. Sieć Hebe jest częścią Grupy Jeronimo Martins.
Hebe to nowoczesna drogeria, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Hebe to także niezliczone atrakcyjne promocje, jak również niepowtarzalna atmosfera zakupów oraz wysoka jakość obsługi. Tym, co od początku wyróżnia drogerie Hebe, są również przestronne wnętrza, które pozwoliły stworzyć miejsca o niespotykanych w innych sieciach atmosferze i komforcie zakupów, w których klienci czują się dobrze i do których lubią wracać po swoje ulubione produkty. Hebe, ciągle się rozwijając, dba także o to, by nowe placówki były otwierane w lokalizacjach, do których klienci będą mieli dogodny dostęp.