Żwirki i piaski dla kotów pozwalają na utrzymanie odpowiedniej higieny Twojego pupila. Nowoczesne produkty dostępne w tej kategorii wyróżnia wysoka higroskopijność, dlatego naprawdę skutecznie pochłaniają one wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Wybierając żwirki i piaski dla kotów na pewno warto zwrócić uwagę na to, czy ulegają one biodegradacji. Tego rodzaju asortyment jest w 100% naturalny i bezpieczny dla otaczającego nas środowiska. Żwirki i piaski dla kotów tego typu można wsypać do kosza z odpadami biodegradowalnymi. Niektóre produkty dostępne w tej kategorii można bezpiecznie usuwać w toalecie, co znacznie ułatwia codzienne sprzątanie. Takie żwirki i piaski dla kotów rozpuszczają się w wodzie, dlatego żadne resztki nie osadzają się w rurach. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto sprawdzić, czy dany produkt można w ten sposób usuwać, aby nie narazić się na nieprzyjemne koszty związane z wizytą hydraulika. Wybierając żwirki i piaski dla kotów warto zwrócić uwagę na te produkty, które nie przyczepiają się do kocich lub psich łapek,. Dzięki temu żwirek nie roznosi się po mieszkaniu.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Właściwości
Waga
Pojemność (l)
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne
Zastanawiasz się, jak nauczyć swojego kota korzystać z kuwety? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą ci, jak to zrobić.
Jak przygotować się do podróży w kotem? Poprzednie Następne
Mówi się, że koty źle znoszą podróże i jest to dla nich stresujące przeżycie. Czeka Cię podróż z kotem, ale nie wiesz, jak się do niej przygotować? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczący podróżowania z futrzanym czworonogiem tak by nasz zwierzak jak i Ty miał jak najmniej stresu.
Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne
Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.
Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne
W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.
Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota Poprzednie Następne
Koty to piękne i majestatyczne zwierzęta, które szczycą się dużą niezależnością. Ale tak jak wszyscy pupile potrzebują troski, ciepła, a czasem nawet nowych rzeczy materialnych. Oto kilka akcesoriów dla kota, które powinny się znaleźć w jego domowym wyposażeniu.
Jaki żwirek dla kota? Wybieramy najlepszy żwirek dla kota Poprzednie Następne
Jaki żwirek dla kota kupić? Zobacz wskazówki dotyczące wyboru najlepszego żwirka dla kota.

Żwirki i piaski dla kotów:

Niestety nic nie znaleziono