Żwirki i piaski dla kotów

4,6 z 107803 opinii
Żwirki i piaski dla kotów pozwalają na utrzymanie odpowiedniej higieny Twojego pupila. Nowoczesne produkty dostępne w tej kategorii wyróżnia wysoka higroskopijność, dlatego naprawdę skutecznie pochłaniają one wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Wybierając żwirki i piaski dla kotów na pewno warto zwrócić uwagę na to, czy ulegają one biodegradacji. Tego rodzaju asortyment jest w 100% naturalny i bezpieczny dla otaczającego nas środowiska. Żwirki i piaski dla kotów tego typu można wsypać do kosza z odpadami biodegradowalnymi. Niektóre produkty dostępne w tej kategorii można bezpiecznie usuwać w toalecie, co znacznie ułatwia codzienne sprzątanie. Takie żwirki i piaski dla kotów rozpuszczają się w wodzie, dlatego żadne resztki nie osadzają się w rurach. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto sprawdzić, czy dany produkt można w ten sposób usuwać, aby nie narazić się na nieprzyjemne koszty związane z wizytą hydraulika. Wybierając żwirki i piaski dla kotów warto zwrócić uwagę na te produkty, które nie przyczepiają się do kocich lub psich łapek,. Dzięki temu żwirek nie roznosi się po mieszkaniu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki drapak dla kota należy kupić? Poprzednie Następne

Jaki drapak dla kota należy kupić?

Posiadasz kota, ale nie masz pojęcia, jaki drapak dla niego wybrać? Dzięki naszemu zestawieniu dowiesz się jakie drapaki są najlepsze i na co zwrócić uwagę przy wyborze najbardziej dopasowanego do potrzeb Twojego zwierzaka. Wybierz odpowiedni dla swojego futrzanego pupila.

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety?

Zastanawiasz się, jak należy przygotować kuwetę i jak nauczyć swojego kota korzystać z niej? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą Ci, jak to zrobić.

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota Poprzednie Następne

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota

Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.

Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne

Jakich rzeczy potrzebuje kot?

Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota Poprzednie Następne

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota

Koty to piękne i majestatyczne zwierzęta, które szczycą się dużą niezależnością. Ale tak jak wszyscy pupile potrzebują troski, ciepła, a czasem nawet nowych rzeczy materialnych. Oto kilka akcesoriów dla kota, które powinny się znaleźć w jego domowym wyposażeniu.

Żwirki i piaski dla kotów - opinie