Zestawy słuchawkowe Bluetooth

4,5 z 51339 opinii
Wielu z nas prowadzi życie w ciągłym biegu. Co więcej, nie chodzi tylko o karierę zawodową. Również po pracy często gdzieś się przemieszczamy, na przykład służbowym lub prywatnym samochodem. Nierzadko też musimy wtedy pozostać w stałym kontakcie telefonicznym z naszymi współpracownikami, partnerami biznesowymi, a także znajomymi. Jazda samochodem i rozmawianie przez telefon komórkowy są prawnie zabronione i mogą prowadzić do tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Dlatego też od wielu lat niezwykłą popularnością na rynku cieszą się tak zwane zestawy słuchawkowe umożliwiające uwolnienie jednej z naszych rąk od telefonu komórkowego, dzięki wygodnej słuchawce z mikrofonem mocowanymi przy uchu. Kto choć raz skorzystał z takiego zestawu słuchawkowego, doskonale wie, jak bardzo są one przydatne.
Jednym z najpopularniejszych rodzajów tego typu urządzeń są zestawy słuchawkowe na Bluetooth umożliwiające bezprzewodową i wysokiej jakości łączność z telefonem. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy komfortowo prowadzić rozmowę przez telefon, także podczas jazdy samochodem. I co najważniejsze: trzymać przepisowo obie ręce na kierownicy.

Zestawy Słuchawkowe

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Powerbank - sposób na doładowanie sprzętu w każdym miejscu Poprzednie Następne

Powerbank - sposób na doładowanie sprzętu w każdym miejscu

Co zrobić, kiedy na wymarzonym wyjeździe nie możemy zrobić zdjęć aparatem lub podczas powrotu do domu uruchomić nawigacji w telefonie? Zdarzają się sytuacje, kiedy nie mamy możliwości naładowania baterii i alternatywne źródło energii jest wtedy niezbędne. Pytanie tylko, jaki powerbank wybrać? Na co zwracać uwagę podczas kupna, a czego się wystrzegać?

Jak bezpiecznie rozmawiać przez telefon, kierując autem? Poprzednie Następne

Jak bezpiecznie rozmawiać przez telefon, kierując autem?

Rozmowa przez telefon komórkowy trzymany w dłoni podczas prowadzenia samochodu jest zabroniona nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Na szczęście można bezpiecznie używać telefonu i jednocześnie kierować autem. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Samsung s9 recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Samsung s9 recenzja - Zobacz wideo i opinie

Zobacz czym zaskoczył użytkowników flagowy model Samsunga podczas porównania modelu s8 i s9 na Ceneo. Sprawdź wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

Iphone X recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Iphone X recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj parametry topowych modeli smartfonów Apple'a dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów. Sprawdź ceny produktów i porównanie cech telefonów.

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie

Zobacz porównanie flagowych modeli smartfonów Samsunga. Poznaj parametry i opinie użytkowników na temat telefonów Samsung s9 i s8. Wejdź i sprawdź szczegółową konfrontację na Magazynceneo.pl

Zestawy słuchawkowe - opinie

Rodzaj: Bluetooth Usuń wybrane filtry