Zestawy mebli ogrodowych Technorattan

4,40 z 19415 opinii

Przed nadejściem lata warto przygotować nasz ogród lub taras na letnie biesiadowanie. Oprócz stołu, hamaku czy leżaków należy również wybrać odpowiedni zestaw mebli ogrodowych. O czym powinniśmy pamiętać, kupując taki zestaw?
Przede wszystkim, zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Powinny one bowiem być odporne na każdą pogodę – zarówno letnie burze, jak i prażące upały. Najbardziej solidnym i uniwersalnym materiałem jest naturalnie drewno. Jeśli masz ogród urządzony w nowoczesnym stylu, możesz zdecydować się na meble z metalu lub szkła. Tworzywa sztuczne najlepiej zaś sprawdzą się, gdy szukamy czegoś lekkiego (np. wnosimy meble co noc do domu) i łatwego do czyszczenia.
Inną ważną kwestią jest ich kształt i kolor. Jeśli nasz ogród zbudowany jest z łuków i delikatnych załamań, wybierzmy meble ogrodowe okrągłe, delikatne i o stonowanym kolorze. Sprawa wygląda inaczej, gdy nasz ogród cechują ostre, wyraziste kształty. Wtedy nasz zestaw może również być jaskrawy i kanciasty.
Dla wielu kupujących najistotniejszym kryterium pozostaje również cena. W ofercie mamy ponad tysiąc propozycji, które możesz posegregować w kolejności od najtańszej do najdroższe. Znajdziesz u nas zestawy mebli ogrodowych takich producentów jak FocusGarden, Home&Garden, IRM, iCasa oraz Gold Garden.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Produkt promowany
Allibert Zestaw mebli ogrodowych Tarifa – Grafit 4,67 / 5 6 głosów 5 opinii

Zestaw mebli ogrodowych Allibert Tarifa Lounge Set, składający się z prostokątnego stolika kawowego, 2 foteli oraz kanapy, dedykowany jest do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Wykonany z wytrzymałego materiału, odpornego na warunki atmosferyczne, co zapewnia długi okres użytkowania oraz ładny wygląd.

Producent:
Technorattan
Usuń wybrane filtry