Zestawy akcesoriów do gier

4,6 z 56594 opinii
Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu po trudnym dniu. Sposobem na ucieczkę od szarej rzeczywistości są gry komputerowe. Gry komputerowe mogą być wehikułem czasu, który przeniesie gracza w historyczne realia czy do futurystycznej rzeczywistości, lub bramą do fantastycznych światów.
Przygoda z grami komputerowymi jest możliwa dzięki konsolom. Producenci konsol dostarczają graczom coraz to nowsze akcesoria. Na Ceneo.pl odszukasz oryginalne zestawy akcesoriów do gier konsol najlepszych marek – na przykład PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Nintendo Wii i Wii U. Zakup gotowych zestawów akcesoriów do gier jest gwarancją niskiej ceny.
Prezentowane na Ceneo.pl zestawy akcesoriów do gier zawierają wszystkie akcesoria niezbędne graczowi, by w pełni cieszyć się z rozgrywki – począwszy od bezprzewodowych padów, skończywszy na nakładkach do kontrolera. Przezorny zawsze zabezpieczony – zadbaj o to, by obok konsoli znalazł się kontroler pomocniczy oraz kabel do ładowania kontrolera. Dzięki temu nie musisz się martwić o przerwanie gry pod koniec walki z wymagającym bossem. Mikrofon oraz słuchawki przydadzą się do wspólnych sesji ze znajomymi.
Po zaopatrzeniu się w zestawy akcesoriów do gier możesz ruszyć na podbój nowych światów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze aplikacje na PS4 Poprzednie Następne

Najlepsze aplikacje na PS4

Konsola PS4 to przede wszystkim znakomite urządzenie do grania, jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jej potencjał jest znacznie większy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie najlepszych aplikacji, które można używać na konsoli PS4.

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry RPG: Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz The Elder Scrolls V: Skyrim dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

God of War 4 vs Assassin's Creed III recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

God of War 4 vs Assassin's Creed III recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze przygodowe gry akcji: God of War 4 oraz Assassin’s Creed Origins dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry sportowe: FIFA18 vs PES18 dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych graczy.

Ps4 vs Xbox One - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Ps4 vs Xbox One - Wideo porównanie

Zobacz porównanie Ps4 vs Xbox One. Poznaj parametry i opinie użytkowników. Szczegółowa konfrontacja najpopularniejszych konsol na Ceneo.pl

Osmo Brain Fitness Kit 3 gry edukacyjne 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Osmo Brain Fitness Kit - zestaw 3 gier edukacyjnych do iPad (podstawka + reflektor)

TRIGGER Control Cap Set for PS3 Gamepad, Black Nakładki (PS3) 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Pełna kontrola w każdej grze: Nakładki na przyciski sterujące pasują optymalnie do przycisków R2 i L2 oryginalnych kontrolerów PS3® i dzięki optymalnie ergonomicznej formie gwarantują perfekcyjny chwyt. za pomocą czterech nakładek można wyposażyć kontrolery SIXAXIS® lub DUALSHOCK®3 ...