lukrecja - Zdrowie

4,7 z 713811 opinii
Zdrowie to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. Nie ma nic, co mogłoby nam je zastąpić. Dlatego już od najwcześniejszych lat swojego życia uczymy się, jak o nie dbać. Na zdrowie człowieka składa się wiele czynników: odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, dbanie o higienę osobistą, doskonale zbilansowana dieta, unikanie używek, brak nałogów, umiejętność radzenia sobie w stresowych momentach naszego życia, odpowiedni klimat, nasłonecznienie. Kiedy jesteśmy zdrowi, nasza praca jest bardziej wydajna, efektywniej odpoczywamy i dużo łatwiej radzimy sobie z przeciwnościami losu. Zdrowie to nie tylko stan „braku choroby”. Zdrowie to dobrostan, równowaga fizyczna i psychiczna, dobre samopoczucie, energia i satysfakcja z życia.
Ceneo.pl w swojej ofercie posiada całą gamę produktów, które pomogą Ci w dbaniu o swoje zdrowie. Pomożemy Ci rzucić palenie, podpowiemy jak odpowiednio zadbać o higienę jamy ustnej, znajdziesz też z nami odpowiednie suplementy diety, środki, które pomogą Ci w walce z przeziębieniem, urządzenia do kontroli ciśnienia czy odżywki, które zlikwidują problem nadmiernego wypadania włosów. Proponujemy produkty najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.
Filtry
Tylko oferty
Cena
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Czym grozi anemia w ciąży? Przyczyny i objawy Poprzednie Następne
Z anemią boryka się prawie co druga ciężarna, jednak nie należy lekceważyć coraz gorszych wyników morfologii krwi, gdyż chroniczny niedobór żelaza zagraża zdrow...
Termometr bezdotykowy: ranking najlepszych termometrów Poprzednie Następne
Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów pomoże cię w podjęciu decyzji. Zobacz, jaki model kupić.
Zawroty głowy w ciąży. Czy powinny cię martwić? Poprzednie Następne
Zawroty głowy w ciąży należą do dolegliwości, z którymi przyszłe mamy borykają się najczęściej. W zdecydowanej większości przypadków nie oznaczają one problemów zdrowotnych, a jedynie zwiastują naturalne zmiany zachodzące w organizmie ciężarnej. Kiedy możesz spodziewać się ciążowych zawrotów i jak właściwie na nie reagować?
Czym jest pulsoksymetr i jaki wybrać? Poprzednie Następne
Pulsoksymetr to małe urządzenie służące do pomiaru saturacji krwi. W poniższym artykule zastanowimy się, jaki pulsoksymetr napalcowy wybrać. Ponadto omówimy nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia w tym zakresie.
Jak działa tlen w sprayu lub w puszce? Poprzednie Następne
Niedotlenienie i duszność to jedynie jedne z licznych wskazań do tlenoterapii. Tlen medyczny jest dostępny w puszce i butli, ale może też być produkowany przez specjalny koncentrator tlenu. Zastanawiasz się, gdzie kupić tlen do oddychania? Poznaj wady i zalety sprayu w puszce. Sprawdź, na czym polega tlenoterapia w domu.
Migrena - przyczyny, objawy i leczenie Poprzednie Następne
Migrena to powtarzające się bóle głowy, które często mają pulsujący charakter. Występuje częściej u kobiet. Trzy na cztery osoby cierpiące z powodu migreny to kobiety. Nic dziwnego, że to właśnie my - kobiety, mówimy o niej głośno. Sprawdź, jakie są przyczyny i objawy migreny oraz jak ją leczyć.
Miażdżyca – przyczyny, objawy, leczenie i zapobieganie Poprzednie Następne
Miażdżyca to schorzenie dużych i średnich naczyń tętniczych, które może latami rozwijać się niezauważone. Nie bez powodu jest nazywana cichym zabójcą. Polega na odkładaniu się złogów tłuszczu wewnątrz naczyń. Przepływ krwi przez naczynia stopniowo się zmniejsza, przez co może dojść do niedotlenienia narządów, w tym także mózgu i serca. Sprawdź, jak wykryć schorzenie na czas i jak zapobiegać miażdżycy.
Jak obniżyć podwyższony kwas moczowy? Poprzednie Następne
Podwyższony kwas moczowy we krwi może prowadzić do odkładania się jego kryształków w organizmie, co z kolei powoduje dnę moczanową. Dna moczanowa najczęściej objawia się nawracającymi stanami zapalnymi stawów, ale może też doprowadzić do powstawania kamieni nerkowych i uszkodzenia nerek. Jak uniknąć tych nieprzyjemnych i groźnych dolegliwości? Przeczytaj.
Odgrzybianie organizmu. Skuteczne sposoby na to, jak odgrzybić organizm Poprzednie Następne
Grzybica ogólnoustrojowa jest jedną z dolegliwości, którą może wywołać przerost drożdżaków, które w normalnych warunkach pozostają w równowadze z bakteriami kwasu mlekowego w jelitach. Skąd się bierze infekcja grzybicza? Czy tabletki na odgrzybianie organizmu działają? Jaka dieta na odgrzybianie organizmu jest wskazana u chorego? Czy hospitalizacja jest konieczna? Przeczytaj.
Antybiotyki: zasady stosowania. Jakie błędy popełniasz najczęściej? Poprzednie Następne
Nieostrożne stosowanie antybiotyków przez lata doprowadziło do wzrostu lekooporności bakterii. Oznacza to, że coraz mniej antybiotyków działa na bakterie. Kiedy nie stosować antybiotyków? Sprawdź, czego nie wiesz o antybiotykoterapii i jak zażywać antybiotyki z głową.

Polecamy