dziuraw - Zdrowie

4,7 z 385063 opinii
Zdrowie to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. Nie ma nic, co mogłoby nam je zastąpić. Dlatego już od najwcześniejszych lat swojego życia uczymy się, jak o nie dbać. Na zdrowie człowieka składa się wiele czynników: odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, dbanie o higienę osobistą, doskonale zbilansowana dieta, unikanie używek, brak nałogów, umiejętność radzenia sobie w stresowych momentach naszego życia, odpowiedni klimat, nasłonecznienie. Kiedy jesteśmy zdrowi, nasza praca jest bardziej wydajna, efektywniej odpoczywamy i dużo łatwiej radzimy sobie z przeciwnościami losu. Zdrowie to nie tylko stan „braku choroby”. Zdrowie to dobrostan, równowaga fizyczna i psychiczna, dobre samopoczucie, energia i satysfakcja z życia.
Ceneo.pl w swojej ofercie posiada całą gamę produktów, które pomogą Ci w dbaniu o swoje zdrowie. Pomożemy Ci rzucić palenie, podpowiemy jak odpowiednio zadbać o higienę jamy ustnej, znajdziesz też z nami odpowiednie suplementy diety, środki, które pomogą Ci w walce z przeziębieniem, urządzenia do kontroli ciśnienia czy odżywki, które zlikwidują problem nadmiernego wypadania włosów. Proponujemy produkty najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Skuteczne i bezpieczne preparaty przeciw poceniu Poprzednie Następne

Skuteczne i bezpieczne preparaty przeciw poceniu

Masz problemy z nadmiernym poceniem się? Nie czujesz się pewnie? W tym artykule dowiesz się, jak pozbyć się kłopotu i znów poczuć się komforowo.

Jak reagować na zagrożnenie terorrystyczne? Poprzednie Następne

Jak reagować na zagrożnenie terorrystyczne?

Terroryzm we współczesnym świecie niestety stał się realnym zagrożeniem. Na całym świecie zamachy terrorystyczne powodują strach i paraliż wśród społeczeństwa. Są to sytuacje ciężkie do przewidzenia, dlatego trudno się przed nimi bronić. Mamy dla was kilka porad, jak zachowywać się podczas zagrożenia terrorystycznego.

5 produktów do jedzenia zakazanych w USA, a dostępnych w Polsce — wśród nich słodycze dla dzieci Poprzednie Następne

5 produktów do jedzenia zakazanych w USA, a dostępnych w Polsce — wśród nich słodycze dla dzieci

Każdy kraj ma własne przepisy dotyczące żywności dostępnej w sklepach. W Polsce o jakość produktów dba przede wszystkim Państwowa Inspekcja Sanitarna. Przyjęło się, że jedzenie w naszym państwie stoi na bardzo wysokim poziomie. Czy faktycznie tak jest? Dlaczego rzeczy dostępne w Polsce w tym słodycze dla dzieci, nie mogą być spożywane w USA?

Smog w Polsce —  mamy problem czy nie? Poprzednie Następne

Smog w Polsce — mamy problem czy nie?

Ze wszystkich stron dochodzą nas głosy, że smog w Polsce to duży problem. Zanieczyszczenie powietrza u nas sięga poziomu miast o wiele większym zagęszczeniu i liczbie ludności. Dlaczego tak się dzieje? Co to jest smog i czy jest niebezpieczny dla naszego zdrowia?

Soczewki jednodniowe – wady i zalety Poprzednie Następne

Soczewki jednodniowe – wady i zalety

Soczewki kontaktowe to coraz popularniejsza metoda korekcji wady wzroku. Wśród dostępnych na rynku produktów z pewnością wyróżniają się soczewki jednodniowe. Wygodne, higieniczne… i co jeszcze? Sprawdź, jakie zalety i wady ma ten rodzaj soczewek.