Zasilacze do obudów serwerowych

4,5 z 52453 opinii
Zasilacze do obudów serwerowych, które zgromadziliśmy w jednym miejscu, są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Produkowali je najlepsi producenci na całym świecie. Są nimi na przykład: Dell, Chief, Cisco, Eurocase, HP, Gembird, Lenovo oraz wielu innych- cenionych i renomowanych, z wieloletnim doświadczeniem w produkcji tych urządzeń.
Ceneo.pl w swojej atrakcyjnej ofercie posiada najlepsze zasilacze do obudów serwerowych, jakie obecnie możesz znaleźć na rynku.
Te produkty możesz zamówić, gdy w centrum przetwarzania danych brakuje gniazd(wejść) lub pojemność stelaży nie jest elastyczna.
Jeśli jesteś zmęczony i podirytowany, absorbującymi Cię długimi i ciężkimi kablami, powinieneś rozważyć zakup urządzeń z naszej oferty.
Unikatowa architektura, która ma modułową jednostkę dystrybucji zasilana oraz bardzo elastyczne opcje montażu, sprawiają, że produkty te są bardzo cenione i pożądane. Zasilacze do obudów serwerowych zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o klientach, którzy mają problem między innymi z małą ilością miejsca w stelażach.
Ceneo.pl poleca zakupić ciekawą formę zasilacza, która ukryta jest w małych obudowach i gwarantuje łatwy montaż. Zestawy jakie tu znajdziesz obejmują wszystkie instrukcje instalacji, uchwyty oraz akcesoria. Modułowe jednostki dystrybucji zasilania są złożone z dwóch bloków. Pierwszy z nich to: jednostka sterująca, drugi: listew rozgałęzień.
Są one mocowane w wielu miejscach, bezpośrednio do ramy stelaża. Nasze zasilacze do obudów serwerowych sprawdza się w każdej sytuacji. Okażą się być niezbędne i lubiane przez swojego nowego właściciela.
Przy zakupie skorzystaj z naszych filtrów, które znajdziesz w boksie po lewej stronie monitora.
Dzięki nim odnajdziesz poszukiwany zasilacz: szybko, skutecznie i co najważniejsze- bezstresowo.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Moc

-

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje