Zasilacze awaryjne UPS

4,6 z 77156 opinii
Zasilacz awaryjny UPS może okazać się bohaterem w naszym domu, kiedy zawita do nas niespodziewana przerwa w zasilaniu lub długotrwała awaria sieci. Kiedy większość sprzętów w naszym domu zasilana jest energią elektryczną, a niespodziewana usterka może poważnie zaburzyć funkcjonowanie naszego gospodarstwa domowego, warto się zabezpieczyć i „uzbroić” się w odpowiedni zasilacz awaryjny.
Jak wybrać idealny sprzęt i nie zwariować? Przed zakupem należy ocenić swoje potrzeby i oczekiwania, a także przede wszystkim odpowiedź na pytanie, do jakich sprzętów zasilacz ma być podpięty. Bez tej niezbędnej oceny nawet najlepszy UPS, może nie spełnić naszych oczekiwań i nie działać w pełni swojego potencjału. Przygotujmy więc listę sprzętów, które będą na wspomaganiu w razie awarii, co pomoże nam w określeniu jaką moc wybrać. A to znów warunkować będzie, czy zasilacz podtrzyma działanie wszystkich wybranych urządzeń. Wybierzmy taki, którego moc czynna będzie o ok. 20% większa niż ta niezbędna naszym sprzętom. Określmy też, przed czym chcemy się zabezpieczyć. W przypadku częstych zaników napięcia o charakterze krótkotrwałym UPS okaże się idealnym rozwiązaniem. Niestety przy długotrwałych przerwach w dostarczaniu energii elektrycznej niezbędnym może okazać się agregat.
Na Ceneo.pl znajdziesz bogatą ofertę zasilaczy awaryjnych UPS i z pewnością dobierzesz najbardziej atrakcyjną dla Ciebie cenę i markę.
Tylko oferty
Cena
Producent
Moc
-
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Awaryjne zasilanie domowego sprzętu. Przegląd UPS-ów do 1000 zł Poprzednie Następne
Gdy specjaliści od energetyki przewidują nadchodzący blackout – rozległą awarię zasilania – warto zabezpieczyć się przed problemami. Jednym ze sposobów jest UPS. To awaryjny zasilacz, zdolny podtrzymać działanie naszych domowych sprzętów, a zwłaszcza komputera, po odcięciu prądu. Które UPS-y do 1000 zł są warte uwagi?
Inne spojrzenie na wyspy kuchenne Poprzednie Następne
Przy wyspie kuchennej jemy, gotujemy i spędzamy wspólnie czas. Popularne rozwiązanie do aneksów kuchennych potrafi zaskoczyć nie jednym!Aneks kuchenny stał się ...
Jaki zasilacz do komputera stacjonarnego? Poprzednie Następne
Zasilacz do komputera stacjonarnego to, wbrew pozorom, bardzo ważny element, na którym nie warto oszczędzać. Sprawdź, jaki model wybrać, a także na co zwracać uwagę podczas zakupu.

Zasilacze awaryjne UPS - opinie