Sklep elektryczny.com - Żarówki i świetlówki - LED

4,6 z 69738 opinii

Żarówki i świetlówki Led  to element wyposażenia każdego mieszkania, który zawsze musimy mieć w zapasie. Bez właściwego oświetlenia nasze domy i mieszkania nie mają odpowiedniego charakteru. Zaraz po wyposażeniu wnętrza dobranie odpowiedniego oświetlenia jest najważniejsze. Znacząco wpływa na nasze samopoczucie, a nawet zdrowie ze względu na oddziaływanie na oczy. Niezbędne jest dobranie żarówek o odpowiedniej temperaturze światła i mocy. 

Żarówki i świetlówki LED - jakie wybrać

Wybierając żarówki i świetlówki led musimy kierować się przede wszystkim ich oddziaływaniem na nasz wzrok. Producenci, dzięki nowym technologiom oferują bezpieczne dla wzroku, a dodatkowo bardzo atrakcyjne wizualnie żarówki.  Aranżacja skrupulatnie zaplanowanego wnętrza musi być spójna od początku do końca.  Jest to bardzo istotne, ponieważ nawet najpiękniejsza lampa, w której zostaną zamontowanie nieodpowiednie żarówki lub świetlówki, nie spełni prawidłowo swojego zadania i nie przyniesie oczekiwanego efektu wizualnego. 

Nowoczesne żarówki produkowane są w różnych wymyślnych kształtach. Obecnie be najmniejszych problemów możemy zrezygnować z tradycyjnych żarówek na rzecz ledowych. Ich koszt jest niewiele wyższy od zwykłych żarówek, jednak są one dużo bardziej wydajne, energooszczędne i posłużą znacznie dłużej. Dzięki ich długiej żywotności nie musimy trzymać w domu całej szuflady najróżniejszych żarówek. Żarówki i świetlówki led, również produkowane są w różnych mocach i zróżnicowanej temperatury barwnej. Dopasowanie mocy żarówki do oprawki, w której ma się znaleźć jest niezbędne, ponieważ gdy zamontujemy te o dużo większej mocy oprawa może ulec roztopieniu. 

Oferujemy żarówki przystosowane do różnych typów mocować w tym najpopularniejsze E27, E14, G9. 

Żarówki i świetlówki led - najlepszy wybór do naszego domu

Żarówki i świetlówki led, produkowane z myślą o energooszczędności, są znacznie bardziej ekologiczne dla środowiska od tradycyjnego oświetlenia. Dobrze dopasowane do naszych potrzeb żarówki poprawią wygląd naszego mieszkania. 

Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Gwint
Moc
Klasa energetyczna
Barwa światła
Kształt
Temperatura barwowa
Trwałość
Napięcie
Kolor szkła
Szerokość
Głębokość
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: LED
  • Gwint: GU10
5,00