Żarówki LED

4,6 z 79411 opinii

Żarówki i świetlówki Led  to element wyposażenia każdego mieszkania, który zawsze musimy mieć w zapasie. Bez właściwego oświetlenia nasze domy i mieszkania nie mają odpowiedniego charakteru. Zaraz po wyposażeniu wnętrza dobranie odpowiedniego oświetlenia jest najważniejsze. Znacząco wpływa na nasze samopoczucie, a nawet zdrowie ze względu na oddziaływanie na oczy. Niezbędne jest dobranie żarówek o odpowiedniej temperaturze światła i mocy. 

Żarówki i świetlówki LED - jakie wybrać

Wybierając żarówki i świetlówki led musimy kierować się przede wszystkim ich oddziaływaniem na nasz wzrok. Producenci, dzięki nowym technologiom oferują bezpieczne dla wzroku, a dodatkowo bardzo atrakcyjne wizualnie żarówki.  Aranżacja skrupulatnie zaplanowanego wnętrza musi być spójna od początku do końca.  Jest to bardzo istotne, ponieważ nawet najpiękniejsza lampa, w której zostaną zamontowanie nieodpowiednie żarówki lub świetlówki, nie spełni prawidłowo swojego zadania i nie przyniesie oczekiwanego efektu wizualnego. 

Nowoczesne żarówki produkowane są w różnych wymyślnych kształtach. Obecnie be najmniejszych problemów możemy zrezygnować z tradycyjnych żarówek na rzecz ledowych. Ich koszt jest niewiele wyższy od zwykłych żarówek, jednak są one dużo bardziej wydajne, energooszczędne i posłużą znacznie dłużej. Dzięki ich długiej żywotności nie musimy trzymać w domu całej szuflady najróżniejszych żarówek. Żarówki i świetlówki led, również produkowane są w różnych mocach i zróżnicowanej temperatury barwnej. Dopasowanie mocy żarówki do oprawki, w której ma się znaleźć jest niezbędne, ponieważ gdy zamontujemy te o dużo większej mocy oprawa może ulec roztopieniu. 

Oferujemy żarówki przystosowane do różnych typów mocować w tym najpopularniejsze E27, E14, G9. 

Żarówki i świetlówki led - najlepszy wybór do naszego domu

Żarówki i świetlówki led, produkowane z myślą o energooszczędności, są znacznie bardziej ekologiczne dla środowiska od tradycyjnego oświetlenia. Dobrze dopasowane do naszych potrzeb żarówki poprawią wygląd naszego mieszkania. 

Tylko oferty
Cena
Producent
Gwint
Moc
Klasa energetyczna
Barwa światła
Kształt
Temperatura barwowa
Trwałość
Napięcie
Kolor szkła
Jasność (lm)
Wysokość
Szerokość
Głębokość
Minimalna liczba cykli włączeń/wyłączeń
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak oszczędzać energię: 10 prostych sposobów Poprzednie Następne
Jak oszczędzać energię? Zobacz 10 prostych sposobów na to, jak oszczędzać prąd w domu.
Żarówki RGB: dlaczego warto kupić, polecane modele Poprzednie Następne
Żarówki RGB to świetny sposób na urozmaicenie oświetlenia w każdym domu. Możliwość zmiany kolorystyki sprawia, że w żadnym pomieszczeniu nie będzie już nudno. Sprawdzamy, jakie żarówki RGB są dostępne w sklepach na Ceneo.pl.
  • Rodzaj: LED
  • Gwint: GU10
  • Barwa światła: Biały ciepły
  • Rodzaj: LED, Żarówki ozdobne
  • Gwint: E27
  • Moc: 4 W
  • Rodzaj: LED
  • Gwint: GU10
  • Moc: 3 W