Sklep fide.pl - Zaparzacze do kawy i herbaty - A di Alessi, Sagaform

4,6 z 64569 opinii
Ceneo.pl posiada w swojej ofercie najlepsze zaparzacze do kawy i herbaty. Nasze produkty wykonane zostały przykładowo ze szkła borosilikatowego. Ten typ materiału wytrzymuje bardzo wysokie temperatury. Uchwyty zaparzaczy mogą być również wykonane z takiego samego szkła lub innego, równie atrakcyjnego i wytrzymałego materiału. Szklane zaparzacze mają bardzo istotną cechę: są lekkie i wytrzymałe na pęknięcia. Wkłady mogą być wykonane ze stali nierdzewnej.
Warto wyposażyć się w produkt, który znajdziesz poniżej. Kupując jeden z nich oraz zaparzając kawę, docenisz możliwości i fenomen tych urządzeń.
Gwarantujemy, że Twoja kawa okaże się być tak aromatyczna, że nie powstrzymasz się od wypicia drugiej filiżanki. Zaparzona herbata: owocowa, czarna, czerwona lub zielona będzie pachnieć w całym domu. Ceneo.pl posiada najlepsze zaparzacze, które dostępne są w wielu barwach: czarnych, czerwonych, białych, złotych, szarych lub srebrnych. To tylko nieliczne kolory, które zadowolą Twoje oko i okażą się współgrać z naczyniami w kuchni. Być może to właśnie barwa zaparzacza stanie się dominantą w Twojej kuchni. Wybierz produkt, który będzie spełniał Twoje oczekiwania estetyczne i użytkowe. Przy wyborze kieruj się wygodą i komfortem w nalewaniu napojów. Wybierz produkt, który będzie oszałamiał swym wyjątkowym deasignem i stylem.
Proponujemy zakup ciekawych kolorów zaparzaczy z tłokiem. Do zielonych ścian lub zastawy porcelanowej idealnie będzie pasował kontrastowy kolor zaparzacza- np. fioletowy.
Bardzo ważnym aspektem jest możliwość umycia tych produktów w zmywarce, gdyż są do tego przystosowane. Nasz asortyment posiada certyfikaty na kontakt z żywnością.
Sposób użycia jest porównywalnie prosty do zakupów na Ceneo.pl.
Nie zwlekaj i zamów wymarzony zaparzacz do kawy lub herbaty już teraz.
Naczynia do kawy i herbaty
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Materiał
Indukcja
Kolor
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Sagaform Zaparzacz z miarką do herbaty 2w1 Tea (5017459)
Sagaform Zaparzacz z miarką do herbaty 2w1 Tea (5017459) od22,90

A di Alessi Zaparzaczka do herbaty Te ó zielona ASP09 GR
A di Alessi Zaparzaczka do herbaty Te ó zielona ASP09 GR 96,60

Sagaform Zaparzacz z podstawką Tea transparentny (5017596)
Sagaform Zaparzacz z podstawką Tea transparentny (5017596) od34,95

Sagaform Zaparzacz z podstawką Tea fioletowy (5017597)
Sagaform Zaparzacz z podstawką Tea fioletowy (5017597) od34,95

Sagaform Zaparzacz z podstawką Tea niebieski (5017598)
Sagaform Zaparzacz z podstawką Tea niebieski (5017598) od34,95