Zapalniczki

4,6 z 163380 opinii
Zapalniczka to przedmiot dużo wygodniejszy od zapałek, dlatego wielu z nas używa jej jako podstawowego i najbardziej praktycznego źródła ognia. Najchętniej wybieramy zapalniczki gazowe i benzynowe. Te pierwsze są bardziej popularne, są dostępne w każdym sklepie i kiosku. Niewielu z nas wie natomiast o istnieniu zapalniczek żarowych, które są odporne na wilgoć i wiatr (świetnie się sprawdzą u osób, które często odwiedzają swoich bliskich na cmentarzu). Mają one też dodatkowy walor estetyczny w postaci zabarwionego na dowolny kolor płomienia. Najczęściej wybierają je osoby palące fajkę dzięki temu, że dysza nakierowuje płomień do dołu.
Zapalniczka to nie tylko niezwykle praktyczny przedmiot codziennego użytku, ale dzięki różnorodności proponowanych przez producentów kształtów, wzorów i deseni, może być świetnym pomysłem na prezent dla amatora fajki czy cygaretek. Na rynku znajdziemy poza zwykłymi modelami wyjątkowe egzemplarze z serii limitowanych. Możemy też zaprojektować własną propozycję, np. z dowcipnym napisem. Jak widzimy możliwości jest wiele, a większość z nich odnajdziesz w szerokim dziale „Zapalniczki” na Ceneo.pl. Dzięki nam z pewnością wybierzesz najlepszą dla siebie opcję.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Wykończenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak bezpiecznie kupować złoto? Gdzie kupować złoto i na co uważać? Poprzednie Następne
Złoto od tysięcy lat jest uniwersalną formą pieniądza; niezależnie od miejsca na świecie, zachowało stosunkowo stałą siłę nabywczą. Z tego powodu, wciąż wiele osób decyduje się na inwestowanie w złoto, uważając je za bezpieczną formę „przechowywania” majątku. Zastanawiasz się, jak kupować złoto, by bezpiecznie móc oszczędzać? Radzimy, na co w szczególności powinieneś zwrócić uwagę.
Naturalne dekoracje bożonarodzeniowe Poprzednie Następne
Nie lubisz kiczowatych ozdób świątecznych? Jeśli nie podobają ci się kolorowe błyskotki, mam dla ciebie świetną alternatywę. O co chodzi? O pomarańcze, piernicz...
Pomysły na świąteczne dekoracje z foremek do wypieków Poprzednie Następne
Dziś przychodzimy do Was z garścią niecodziennych inspiracji na temat świątecznych dekoracji. Dlaczego niecodziennych? Ponieważ będą one dotyczyć niczego innego...